Jump to content

52 bin TL Maaş mı Alıyor?


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın danışmanlık ücreti olarak maaş almadığını açıkladı.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, Twitter hesabı üzerinden takipçilerine, son günlerin tartışmalı konusu olan Sümeyye Erdoğan’ın danışmanlık görevi karşılığı astronomik maaş aldığı iddialarıyla iglili açıklamalarda bulundu.

"BİR KURUŞ BİLE ALMIYOR"

Çelik, "Başbakanımızın kızı Sayın Sümeyye Erdoğan'ın yüksek bir maaşla babasına danışmanlık yaptığı iddiası tümüyle yalandır. Sayın Sümeyye Erdoğan, Ak Parti'den de resmi kuruluşlardan da bir kuruş bile ücret almamaktadır” şeklinde iki twett attı.

Çelik, yaptığı bu açıklamayla "Sümeyye Erdoğan'ın 52 bin TL danışmanlık ücreti alıyor" tartışmalarına da noktayı koşmuş oldu.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Başbakan Recep Tayyip-En Son Siyasi Partiler Haberleri-HABERTÜRK

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ateş olmayan yerden duman çıkmaz bu 52 'yı kım çıkardı ozaman neden yuvarlak bır rakam olan 55 falan değide 52 acaba,ayrıca ya babaya danışmanlık falan ayıp ya babam bana ne yapcanı etcenı danısırsa rahatsız olurum saygısızlık gıbı gelır bana akıl varmek ,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu sümeyye denen kızcağızı son zamanlarda (bana mı denk geliyor yoksa sadece) sık sık hemen her yerde ana kız baba olarak görmeye başladım. yeni benazir buttolar mı yetişecek pakistan gibi babadan kıza iktidar dönemi başlamaz inşallah. açılaşlarda törenlerde derken başka politik işlerde işi ne bu kızın. danışmanlık için ücretsiz amme hizmeti vereceğini sanmam ama zaten danışmanlık hizmetini niye bu kıza bırakmışlar onu anlayamadım esas olarak. yok mu danışman bu ülkede tesadüfen bukız cv vermişte olmuş_?

ben kendi hakkımca istemiyorum sülalesini yanında başbakanın. politikacıları her dönem adını çıkardılar zaten bu akrabaları çöreklenip insan başbakan olunca bunları düşünmüyor mu? kraliyet ailesimi bu?

varsa aldığı bir ücret bir kuruş bile olsa haram olsun benden yana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gözlerım yasardı ne vatan sevgısı bır kurus almıyormus:cray::cray::cray::cray:allah herkeze böyle vatan aşkıyla dolu evlatlar nasıp etsın

babası ayrı anası ayrı kazanc kapısı bırde kıza bakın ucretsız calısıyor tühhh enayi:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

  • Benzer Konular

    • Bu Bölümü Bitiren 7 Bin Dolar Maaş Alıyor!

      Su ürünleri eğitimi konusunda dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olan Türkiye, istihdam edemediği yetişmiş elemanlarını yurtdışına gönderiyor.     Zaman'ın haberine göre, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Fas ve Yunanistan gibi ülkelerde görev alan mühendisler Türkiye’de gördükleri eğitimin avantajını yurtdışında aldıkları 6-7 bin dolar maaşla yaşayabiliyor.   İstanbul Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Meriç Albay, yetkileri her alanda kısıtlanmış olan bu mesleği

      , Yer: Eğitim Bilimleri

×
×
  • Yeni Oluştur...