Jump to content

Ahmet Türk'ten Şok İddia!


Sidre

Önerilen Mesajlar

PKK'nın kurucularından Sakine Cansız'ın da aralarında bulunduğu 3 PKK'lının infazıyla ilgili Ahmet Türk ilk kez adres verdi.

 

ahmet-turk.jpg

 

İmralı'da Öcalan'la görüşen Mardin Milletvekili Ahmet Türk, Paris'te 3 kadın PKK'lının öldürülmesiyle ilgili adres olarak İran'ı gösterdi. Habertürk'ün haberine göre, TBMM kulisinde gazetecilerle sohbet eden Türk şunları söyledi.

 

AHMET TÜRK: BENİM TAHMİNİM İRAN YAPTI

"Bu kez ben devlet olduğunu düşünmüyorum. Türkiye'nin bölgede tek başına uluslararası güç olmasını istemeyen uluslararası güçler sözkonusu olabilir. Türkiye'nin Kürt sorununu çözmesi Türkiye'nin bölgede tek güç olmasını sağlar. Bu nedenle İran yapmış olabilir. Daha önce de oldu.

 

SURİYE İRAN İSTİHBARATIYLA ÇALIŞIR

Suriye istihbaratı İran istihbartıyla beraber çalışır. Bu Suriye'nin de işine yarar. Bilgiye göre söylemiyorum ama tahminim İran yaptı. Tabi burada İran istihbaratı yaptı derken belki başka istihbarat adına yaptı bunu da bilemeyiz. Ama sonuçta Fransa sürekli takipte olan bu yer de bu olayı kimlerin yaptığını açığa kavuşturmak zorunda."

 

Ahmet Türk'ten şok iddia! | Mynet Haber

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

onun niyeti başka,eskiden olsa çoktan ölüm orucu,miting başlamışlardı hemen Türk devleti yaptı diye...şimdi adamlar zaten Hükümet'ten alacağını alıyor arayı bozarlar mı ? Ayrıca iranda bunların hamisi abd-israil ve tabi müttefik leri olarak bizim düşmanımız,elbette onu işaret edecekler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...