Jump to content

Golden Rose Glitter Göz Kalemi


Sidre

Önerilen Mesajlar

Golden Rose\'un yeni koleksiyonundaki göz kalemine bayıldık.

 

3_0d7893a5e1c2ee19b26668cbaba8ab089_a9d2bdbd862bae6b647e736ef4a85570.jpg

Golden Rose’un yeni göz kalemini biliyor musunuz? Yeni koleksiyonunda ışıltılı kalemlere yer veren marka son olarak Glitter Göz Kalemi’ni piyasaya sundu.

Eğer ışıltılı ve parlak bir görüntü istiyorsanız bu kalemi mutlaka denemelisiniz. Golden Rose Glitter Göz Kalemi, çarpıcı ve seksi gözlere kavuşmanızı sağlayacak. Cilde doğal bir ışıltı ve tazelik veren kalemler aynı zamanda modern bakışlara da kavuşmanızı sağlıyor.

 

Golden Rose Glitter Göz Kalemi koleksiyonundaki mavi, yeşil, bronz, gümüş, mor gibi 10 farklı canlı rengiyle kirpik diplerinizden başlayıp, gözünüzün dışına doğru ince bir çizgi çekin. Ardından göz bitiminden kaşlarınıza doğru hafif bir kuyruk çekin. Göz hatlarınızın daha da belirgin olması için kaşlarınızın altına beyaz far sürerek, göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

Golden Rose Glitter Göz Kalemi Fiyatı 3.36 TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu goz kalemine gelmisken sormak istedim.arkadaslar en markalisindan ve en siradan kalitede olan nekadar goz kalemi varsa denedim ama hicbiride gozumde kalicilik saglamadi surdukten bes dakika sonra hemen akiyor.bunu engelleyebilmenin bir puf noktasi varmi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eyeliner tercih ediyorum fırçalı, göz kalemlerim rafa kalkmıştı ama geçen gün sephoranın woterproof göz kalemini alıp deneyinceye kadar akma yapmıyor ben kahverengisini aldım çünki siyah rengi kalmamıştı indirimden dolayı gerçi eyelineri de kahve tercih ettğim için işime bile geldi çok yumuşak kolay sürümü var ve kesinlikle akmıyor göz kalemi sevenler değerlendirebilir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...