Jump to content

Sevgilim, Benim Gizli İyilik Meleğim!


Sidre

Önerilen Mesajlar

Sizin sevgiliniz sizin için neler yapıyor?

 

Hayır kocaman hediyelerden, güzel sözlerden ya da aşk ilanlarından bahsetmiyoruz. Bunlar gizli iyilikler ve çoğumuz farkında bile olmuyoruz. Bu haberi de farkında olup onları daha çok sevmeniz için derledik.

 

Hem eğlenecek, hem de gülümseyeceksiniz.

 

21566.jpg

Terliyorlar

Biz kolay üşüyoruz, fakat erkeklerin böyle bir sorunu yok. Yani sizin için sıcak olan onun için bunaltıcıdır. En az 5 derecelik fazlalıkla seslerini çıkarmadan terlerler, bizim üşümememiz için…

 

20367.jpg

Bilgisayarımızı güncelliyor

Herhangi bir sebepten bilgisayarınızı kullanıyorlarsa emin olun ki gerekli tüm işleri de size sormadan halledecektir. Güncellenmesi gereken programlar, set-up'ların kurulması, süresi dolanların yenilenmesi, hata veren ve virüslü dosyaların silinmesi... Onlar olduğu sürece izim bu ayrıntıları bilmemize gerek bile yok!

 

18578.jpg

Arkadaşlarına katlanıyor

Erkek arkadaşlar birbirleriyle dalga geçerler. Beraber olduklarında kesinlikle ilişkinizle ilgili ona takılacaklardır. Alışverişle, çanta taşımalarıyla, hatta Facebook paylaşımlarınız bile onlar için bir eğlence konusu olur. Sevgiliniz bunlara güler ve geçer, size asla yansıtmaz. sşz mutlu olduğunuz sürece bunları yapmaya da devam eder.

 

2089.jpg

Duymuyor

Televizyonda Mehmet Günsür'e ya da Ryan Gosling'e denk geldiğinizde farkında olmadan bir 'ah' çekiyorsanız, emin olun sevgiliniz onu o anda öldürmek istiyordur. Fakat susar ve size bir şey söylemez.

 

Bu arada uyarmadan geçmeyelim, bu nefretin sebebi sizin beğeninizden daha çok egosundandır.

 

15513.jpg

Mesaj çekiyor

Hayır, bir erkek mesaj çekmekten hoşlanmaz. Fakat sizin gün içinde ondan mesaj beklediğinizi bildiği için gönderir. Bunun lafını etmez, fakat ondan bir de imla kurallarına uymasını beklemeyin. Bu kadar iyilik yeter!

 

15509.jpg

Elinizi tutuyor

Bir erkeğin elinizi tutuyor olmasını iyilik gibi görmeyeniniz varsa yeniden düşünsün. Çünkü çoğu erkek bundan kaçar, sıkılır ve sevmez. Ama avuçları terleyene kadar elinizi bırakmayan bir erkek hem aşkını kolay yoldan anlatır, hem de sizi etrafınızdaki potansiyel tehlikelerden sessizce uzaklaştırmış olur.

 

İsterseniz şimdi onu arayıp ya da yanına yaklaşıp ne kadar çok sevdiğinizi bir kez daha söyleyin!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...