Jump to content

Sorunlu İlişkinizin Sebebi Eviniz Mi?


Melâl
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Birçok ilişki yaşamış olmanıza rağmen hiçbirini uzun süre devam ettiremiyor musunuz? Ya da rüyalarınızın erkeğini veya kadınını hala bulamadınız mı?.. Acaba yaşadığınız evin bu durumla bir ilgisi olabilir mi?

Feng Shui’ye göre evet. Yaşadığımız evlerin, çalıştığımız işyerlerinin ardında gizlenmiş olan enerjiler yaşamımıza yansır. Mekandaki enerji akışlarından farkında olmadan etkileniriz.

Feng Shui, mekan enerjilerinin insanlar üzerindeki etkilerini açıklamamıza yarayan bir metafizik bilimidir. İyi enerjisi olan bir mekanınız varsa, yani enerjiler pozitifse yaşamınız kolaylaşır. Mekan enerjileri iyi değilse işte o zaman hayat sizin için zorlaşır.

8 ev ekolünde, Bagua haritası adı verilen tabloya göre güneybatı yönü aşk ve evliliği sembolize eden yöndür. Eğer bir evin güneybatı yönü (kroki çizildiğinde) kayıpsa, bu durum o evde yaşayan kişilerin ilişkilerinde sıkıntı yaşayabileceğinin göstergesidir.

Eğer güneybatı yönüne doğru hızla akan bir trafik varsa, veya yüksek gerilim hatları varsa durum daha da sevimsizdir. İlişkilerde hızlı sonlanmalar, gerginlikler ve incir çekirdeğini doldurmayacak sebeplerden ayrılıklar yaşanabilir. Böyle durumlarla sık karşılaşıyorsanız, evinizin aşk enerjilerini kontrol ettirmenizde fayda var.

 

Alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...