Jump to content

Sizden Hoşlanıyor mu?


Sidre

Önerilen Mesajlar

Karşınızdaki kişinin sizden hoşlandığını nasıl anlayacağınızı biliyor musunuz?

 

6_0f6d5e11040536640605ebfadd8278802_faab8e197333a5570d6900da84fa4210.jpg

Çoğumuz karşımızdaki insanın duygularından emin olmadan kendi duygularımızı açığa çıkartmayız. Özellikle kadınlar karşısındaki erkeğin kendilerinden hoşlandığından emin olana kadar asla renk vermez. Peki karşınızdaki insanın sizden hoşalandığınızı nasıl anlarsınız? Cevabı burda!

 

GÖZ TEMASI

Karşınızdaki insan eğer size karşı birşeyler hissediyorsa o halde konuşurken gözlerinizin içine bakar. Boşuna demiyorlar gözler kalbin aynasıdır diye. Eğer sizden hoşlandığından emin olamıyorsanız yapacağınız ilk şey onunla konuşurken gözlerinin içine bakmak olsun. Eğer gözlerini kaçırmıyorsa ve sizinle göz teması kurmaktan çekinmiyorsa o halde sizden hoşlanabilir.

 

Tabii bu durumu sadece göz temasına bağlamamak gerekir. Kesin sonuç almak için okumaya devam edin!

 

GÜLÜMSEMEK

Eğer sizden hoşlanıyorsa göz temasının dışında sizinle iletişim kurarken gülümser. Karşı taraf gülümseyerek sizin yanınızda mutlu olduğunu belli etmeye çalışır. Göz temasından sonra dikkat edeceğiniz şeylerden bir tanesi de şüphelendiğiniz kişinin gülümsemesi.

 

KAÇAMAK BAKIŞLAR

Dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi de kaçamak bakışlardır. Eğer olur olmadık zamanlarda onun size baktığını yakalıyorsanız o halde size dikkat ediyor ve sizi inceliyor demektir. Bakışlar birinin sizden hoşlandığını anlamanız için diğer bir ipucudur.

 

YAKINLIK

Çevrenizde sürekli dolaşan biri varsa muhtemelen sizden hoşlanıyordur. Eğer size diğer insanlara yaklaştığından daha farklı şekilde yaklaşıyorsa o zaman sizden hoşlandığına emin olabilirsiniz.

 

HER ŞEYE EVET DEMEK

Karşınızdaki kişi sizin söylediğiniz her şeye evet diyorsa, o halde sizden hoşlandığını belli etmeye çalışıyordur. Düşünsenize yoksa neden her söylediğinizi onaylasın ki?

 

GÖZLERİ KAÇIRMAK

Kadınların devamlı yaptığı şey gözleri kaçırmaktır. Aynı şey erkekler içinde geçerlidir. Eğer şüphelendiğiniz kişi sizden bir anda gözlerini kaçırıyor sonra siz bakışlarınızı başka yöne çevirdiğinizde yeniden size bakmaya devam ediyorsa o zaman sizden hoşlanabilir.

 

GÖZ BEBEKLERİNİN BÜYÜMESİ

Eğer karşınızdaki insan sizinle konuşurken göz bebekleri büyüyorsa bu sizden hoşlandığına işarettir. Bilimsel olarak kanıtlanan bu değişikliğe inanın.

 

YANSITMA

Eğer birinden hoşlanıyorsanız farkında olmadan yansıtma yaparsınız. O geliyorsa siz de gelirsiniz o size dokunuyorsa siz de dokunarak karşılık verirsiniz. Eğer sizden hoşlandığına şüphelendiğiniz kişi yansıtma tekniğini uyguluyor ise o halde emin olabilirsiniz.

 

GERGİNLİK

Sizinle iletişime girdiğinde elleri terliyor, geriliyor heyecanlanıyor ve kekeliyorsa büyük ihtimal sizden hoşlanıyordur. Bu gerginlik ve hareketlilik onun size karşı olan duygularını ifade eder.

 

Yani diyoruz ki kıpır kıpırsa hoşlanıyor!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...