Jump to content

Gulu gulu dansı


berresu
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Yıllar önce Erbakanın bir sözü vardı şimdi otururken o aklıma geldi, sözü ben şöyle hatırlıyorum, gulu gulu dansı gam gam dansı gibi hatırladım, acaba dedim hoca efendi geleceğimi görmüşde gam gam dansı demiş diye bir araştırma yapayım dedim ama bir yerde bir yazı gördüm okurken beni gülme krizine soktu, yazı şöyle.

 

 

 

"olayın yıllardır beni en çok güldüren tarafı şudur ki; necmettin erbakan sadece gulu gulu dansı dememiş; "ugandalılar gibi gulu gulu dansı" demiştir söyleminde. bu söylemin hemen akabindeki günde ise, evde oturmuş rahmetli babaannemle tgrt öğlen haberlerini (12:00) izlerken spiker beni benden alan haberi sunmuştur:

 

"necmettin erbakan'ın sözlerine en büyük tepki, uganda-türkiye ortak ticari ilişkileri başkanı hebelübü hedehüdü'den geldi" *

 

o zamanlar sozluk falan yoktu. şimdi ise ne babaannem var, ne de necmettin erbakan hayatta. tgrt bile yok hatta. hebelübü hedehüdü'nün akıbetiyle ilgili ise bir fikrim yok".

 

 

Tırnak içindeki yazı; alıntı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...