Jump to content

2013 İlkbahar-Yaz Aksesuar Trendleri


gümüş

Önerilen Mesajlar

[h=2]Şeffaflık[/h]2013-aksesuar-trendleri.jpg

2013 ilkbahar/yaz koleksiyonlarında sergilenen aksesuarlara baktığımızda şeffaflık trendinden bahsetmek doğru olur. Tamamen şeffaf yada şeffaf detaylara sahip çantalar ve ayakkabı bu trendi uygulamanın en şık yolu.

[h=2]Püsküller[/h]2013-aksesuar-trendleri-puskuller.jpg

2013 ilkbahar/yaz defilelerinde dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise püsküller. Tasarımcılar önümüzdeki sezon için püskülleri çanta, kolye, bilezik ve ayakkabı tasarımlarında kullanmış.

[h=2]Gladyatör Sandaletler[/h]2013-aksesuar-trendleri-gladyator-sandaletler.jpg

Önümüzdeki sezonun ayakkabı modellerinde öne çıkan gladyatör sandaletler, tasarımcılar tarafından daha farklı bir formda sunuldu. Diz boyu yada daha kısa, tercih size kalmış.

[h=2]Altın ve Gümüş Takılar[/h]2013-ilkbahar-yaz-aksesuar-trendleri.jpg

Önümüzdeki sezon takılarda altın ve gümüş renkler ön plana çıkıyor. Son dönemde popüler olan ear cufflar yine karşımızda.

[h=2]Siyah & Beyaz Aksesuarlar[/h]2013-aksesuar-trendleri-siyah-beyaz2.jpg

Bildiğiniz gibi 2013 ilkbahar/yaz moda trendleri arasında siyah beyaz renklerde tasarlanan oldukça fazla kıyafet var. Gözümüzü aksesuarlara çevirdiğimizde de durum farksız. Ayakkabı ve çantalarda siyah ile beyazın şık birlikteliğine rastlamanız mümkün.

[h=2]Bandanalar[/h]2013-aksesuar-trendleri-sac-bandi.jpg

Defilelerde mankenlerin saçını birbirinden değişik şekilde bağlanmış olan bandanalar süslüyordu. Siz de yeni sezonda bu trende uymak istiyorsanız yapmanız gereken biraz bandana alışverişi yapmak ve değişik bağlama teknikleri öğrenmek.

[h=2]Büyük Takılar[/h]2013-aksesuar-trendleri-buyuk-takilar.jpg

Yeni sezonda küpeler ve kolyeler irileşiyor. Rengarenk boncuklu kolyelerle, omuzlara değen küpeler bize önümüzdeki sezon bohem havası yaşatacak.

[h=2]Koşum Benzeri Kemerler[/h]2013-aksesuar-trendleri-kosum-kemer.jpg

Önümüzdeki sezonun aksesuar trendleri arasında ilk bakışta bizi şaşırtan, atların koşum takımlarından esinlenilerek tasarlanan kemerler de var. İddialı bir aksesuar olarak görünse de, ben şu ilk karedeki Jason Wu tasarımını çok hoş buldum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...