Jump to content

Kopyacı :)


SIR
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Bir arkadaşımın uyarısıyla bugün ilginç birşey keşfettim :) sitemizin üyelerinden biri benim yazdığım konuları başlığına kadar aynen kopyalayıp başka sitede yayınlamış,hayır bişey demedim ama hiç olmazsa alt kısmına "alıntı" diye yaz arkadaşım :) hayır yarın öbür gün biri dese ki orjinal kaynağını burda yayınla Arapça yada Osmanlıca sayfa olarak,ne yapacaksın ??? Nerden bulacaksın o kitabı el yazması ve bende,kopyası yada baskısı bile yok,ricam noktası virgülüne kopyalama ve alıntı diye belirt,kendimden şüphe edicem yoksa ben mi kopya yapıyorum diye :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunlar çok normal ki,sizin elinizde kaynak vardır yazarsınız verdiğiniz emek buraya nakletmek olur onlar sizin yazdıklarınız için sadece kopyalama zahmetini gösterirler...:)Sadece sizin konularınız değil bir çok konuda aynen böyle hatta bazıları alıntı diye yazar onlar yine kendi sitelerinde alıntı yazan yeride kopyalar alıntı diye yazar:)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konular farklı sitelerde açılabilir ve oradan da diğer sitelere alıntılanabilir.Örneğin,A sitesi B sitesinden alıntılar.C sitesi de B sitesinden...

 

Alıntılayan kişi kimin konusu olduğunu nereden bilecek ? Önceleri film indirirdim.Aynı linkler 10 farklı sitede karşınıza çıkabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...