Jump to content

Kadınların Vazgeçemediği Çantalar


Sidre

Önerilen Mesajlar

Kadınların en değerli aksesuarları çantaları. 2013 kadın çanta trendlerini haberimizde inceliyoruz.

 

Kadınlara mücevherleriniz mi, çantalarınız mı diye sorarsanız, cevabın çanta olduğuna biz eminiz. Kadınların cazibesini, tutkusunu sergilediği birer aksesuar olan bu çantaları merak edenler olabilir. Buyrun efendim.

 

37382.jpg

Marc Jacobs

Rengini şaraptan alan kırmızı ve bordonun tutkulu birlikteliğinin asil sonucu olarak karşımıza çkan şarap kırmızısı rengi, tüm kıyafetelere ve aksesuarlara çok yakışıyor. Şu sıra kadınların tercihi fazlasıyla bu renkten yana!

 

37384.jpg

Satchel

Rengi ve formuyla ünlü bir diğer çanta. Enerji ve neşesiyle ışık saçan bir aksesuar Satchel çantaları kadınların çok seviyor.

 

 

37385.jpg

Mulberry

Deri siyah bir çanta kadınların gardıroplarının olmazsa olmazı. Hatta her kadının birden fazla siyah çantası olduğuna eminiz. Mulberry'nin siyah çantası da bizim favorimiz.

 

37386.jpg

Chloé

Pastel tonlar bir kadını yumuşatmak için bire bir. Pudra rengi, taba ve camel tonlarındaki çantalarsa deriyle bütünleştiğinde bir kadın için ideal.

 

 

 

37387.jpg

Saint Laurent

Kimi zaman kadınlar tutkusunu ve şehvetini taşımayı en sevdiği aksesuarlarıyla sergiler. Çantaların onlar için bir silah olduğu zamanlardan bahsediyoruz.

 

 

Daha önce hafta sonu kombinimizde önerdiğimiz parça kadınların sevdiği türden.

 

37389.jpg

Kahverengi çanta

Salaş olduğumuz günler, çantalarımız da bizimle aynı fikirde olabilir. Kimi zaman onlar da özgür olmak, fermuarlı gözlerle ağırlaşmak istemezler. İşte o günlerde kadınların kurtarıcısı büyük deri çantalar.

 

37390.jpg

Alexander McQueen

Özel davetlerdeyse bir kadını her zaman kurtaracak parça siyah kutu gece çantaları.

 

 

 

 

37391.jpg

Poşet çantalar

Çantalarınıza sığmayan şeyleri poşetlere doldurmakta neymiş? Muhteşem bir önerimiz var size. Özellikle yazın kadınlar arasında yaygınlaşan bez çanta kullanımı aslında her mevsime uygun. Yalnızca kuru havaları tercih etmek önemli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...