Jump to content

Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Makyajlar


Melâl

Önerilen Mesajlar

Kadınlar, erkeklerin en çok hangi ışıltıyı beğendiğini kendi aralarında hep konuşur. Peki ya gerçek hangisi? Erkekler eşlerinde veya sevgililerinde en çok hangi makyajı seviyor?

 

Şimdi size vereceğimiz ipuçlarını bir bir not edin. Hazırlanın, kızlar aradığınız cevapların hepsi burada!

 

37357.jpg

 

Naturel

 

 

Bazı erkekler cildin hiç birşeyle örtülmemiş doğal halini severler. Bu onlara daha duru ve daha masum gelir. Naturelliği tercih eden kadınlar sanki biraz daha şanslı!

 

34493.jpg

 

 

Buğulu gözler

 

 

Kadınların seksi bakışlarına ve bu sayede kazandıkları cazibeye karşı koyamayan erkekler de var. Bu seksi ve gizemli göz makyajını denemeli!

 

37359.jpg

 

Işıltı gözler, ışıltılı dudaklar

 

 

Kimisi de kadınlarda parıltıların onları daha cezp edici yaptığını düşünüyor. Bu da açık tonlarda malzemeler ve parıltılarla mümkün.

 

Dudaklarınıza bir parlatıcı ve gözlerinize ışıltılı far uygulamanız istediğiniz efekti yaratır. Evet, şimdi harika görünüyorsunuz. O da öyle düşünüyor.

37360.jpg

 

 

Asi-şık gözler

 

 

Gözlerini ön plana çıkarmayı seven kadınlar bu önerimizi çok sevecek. Erkekler tende naturellikten yana her zaman. Fakat onlar için de son derece önemli olan noktalar: Gözler. Kimilerine göre cezp edici gelense asi göz makyajı.

 

37361.jpg

 

 

Minimal makyaj

 

 

Bir kadını abartılı makyajla görmeye erkekler dayanamaz. Adeta cildini bir kıyafet giymiş gibi kapatan kadınlardan bahsediyoruz.

 

Fazla fondöten kullanımını erkekler sevmez. Cildinizin tonu size en iyi gidendir zaten, onunla oynamaya gerek yok.

 

27523.jpg

 

 

Birazcık allık

 

 

Yanaklarınıza azıcık renk vermeniz size önerimiz. Pembe yanaklar kadınları seksi gösteren etkenlerden. Fakat bizim bahsettiğimiz ton biraz farklı, hani soğuk günlerde yüzünüz kızarır ya o türden.

 

37363.jpg

 

 

Kırmızı ruj

 

 

Randevularınızda, tutkulu ve cazibeli kırmızıyı dudaklarınızda kullanmanız ona ve gecenin eğlenceli geçeceğine bir işaret. Bu da erkeklerin bayıldığı bir diğer nokta.

 

37364.jpg

 

 

Pastel rujlar

 

 

Ne zamanki bir kadın makyajının arkasına saklanmıyorsa, o zaman cazibelidir. Kadınların cildinin ışıldamasına ve bu ışıltıyı dudaklarına doğal tonlardaki renkleri kullanarak bütünleştirmesine bayılan erkekler de çoğunlukta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...