Jump to content

Baskılı Blazer Ceket Modelleri


Sidre

Önerilen Mesajlar

Kadınların çok sevdiği baskılı blazer ceket trendini, dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarından seçtiğimiz modellerle inceliyoruz.

 

Havalar buz gibi olsa da kadınların son moda kıyafetlerden vazgeçtiği nerede görülmüş? Baskılı blazer ceketler geride kaldı diyenler, bu habere dikkat etsin. Kadın ve moda söz konusu olduğunda havanın soğukluğu vız gelir. Hollywood ünlülerinin de tercihi bu baskılı ceketlerden yana!

 

37517.jpg

Acne

Baskılı ceketlerden korkmayın. Öyle renkler ve öyle baskılar var ki, sizi dümdüz giyinmişsiniz gibi göstermeye yetiyor. Acne'nin krem üzerine yeşil dolar motifleri bizi cezp etti diyebiliriz.

 

Canvas pantolonlarla hoş kombinler oluşturabilirsiniz.

 

37518.jpg

Just Cavalli

Çicek desenlerini pantolon, etek ve elbiselerde çokça gördük. Peki ya ceketinizde bu desenleri taşımaya ne dersiniz? Tutkunun çiçeklerle yansıtıldığı ceketler şehir şıklığı için ideal bir parça.

 

37519.jpg

3.1. Philip Lim

Çicek baskılar kıyafetleri hep daha kibar, daha tatlı gösterecek değil ya! Evet, bize şimdiye kadar böyle öğretildi fakat artık fikriniz değişmeli diyoruz.

 

Motorcu ceketleri de baskılarla süsleniyor artık, tatlı sert bir görünümse doğru renkler ve doğru baskılar kullanılarak sağlanıyor.

 

Fermuarlarla ve peplum efekleriyle stil sahibi bir ceket karşınızda.

 

37520.jpg

Isabel Marant

Jakarın alasının trend olduğu bir sezon. İsabel Marant da zarif kumaşları harika kalıplarla bir araya getiriyor, ortaya da böyle şık bir parça çıkıyor.

 

Üstelik bunları takım olarak sunuyor.

 

37521.jpg

Sonia Rykiel

Modern ve şehirli kadının gardırobunda bulunması gereken bir parça daha. Omuzları geniş kalıplı krem blazer ceketin desenleri çok orijinal.

 

Ofis kombinlerinde klasik parçaları modernize etmeyi sevenlere bu parça önerimiz.

 

37522.jpg

Stella McCartney

Leopar baskılar kadınları vahşi ve feminen gösteren parçalar. Leopar ceketler bizim de favorimiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...