Jump to content

Samsung NX300 Fotoğraf Makinesi


Sidre

Önerilen Mesajlar

Samsung\'un yeni fotoğraf makinesi 3D kalitesinde Full HD film çekimi yapabiliyor.

 

3_0673a21c2b423ebea009e2f8f2abb9c6a_ad39978beee3bc3526ce44d214faf3c4.jpg

Samsung'un yeni fotoğraf makinesi Samsung NX300, dünyanın ilk 3D fotoğraf ve video çekebilen tek objektifli sistemi olarak anılıyor. Hem hareketsiz fotoğraf çekebilen hem de full HD video kaydı yapabilen Samsung'un yeni fotoğraf makinesinde 20,3 Megapiksellik APS-CMOS sensör bulunuyor.

 

Bu sensöz sayesinde makine tüm ışık koşullarına rağmen süper fotoğraflar çekmenize olacak tanıyor. Samsung'un yeni fotoğraf makinesi NX300'de Hibrit Otomatik Odaklama (AF) sistemi de bulunuyor. Ayrıca 1/6000 saniyelik deklanşör hızı ile saniye de 9 kare çekebiliyorsunuz. Samsung'un yeni fotoğraf makinesinde bir de RIMe IV görüntüleme motoru var. Bu motor, daha iyi bir renk canlandırması ve daha büyük bir gürültü giderme sağlıyor. AMOLED ekrana sahip olan fotoğraf makinesinin bükülebilir ekranı olağanüstü dar veya geniş açılardan çekim yapabilmenizi sağlıyor.

 

Ayrıca yeni fotoğraf makinesi hem iOS hem de Android'e uyumlu çalışıyor. Kullanıcılar çektikleri fotoğrafları anında güvenli bir şekilde fotoğraf makinelerinden akıllı telefona veya tablete iletebiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...