Jump to content
  • 0

Devamlı Dejavu


KoPuK028
 Paylaş

Soru

Merhaba,

 

Gün içinde çok defa başıma geliyor hani dejavu derler bir olayı yaşadıgını sanmak hissetmek falan aynen öyle gün içinde birçok defa sanki birşeyi daha önce yapmışım gibi ayrıntısıyla hatırlıyorum birkerede olmuyor birçok defa oluyor az önce yine oldu yazayım dedim dayanamayıp..

 

Birisine birşey yazıyorum konusuyorum onu yaptıgım aklıma geliyor sonra ardından başka birşey yaptıgımda ben bunuda yaptım sanırım diyorum..

 

Bilgisi olan varmı nedir aslı bu işin?

 

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

  • 0

Kendini kesfetmek gerekli yasayacagın seyleri onceden gormek guzel onlem alma ımkanın var ben bu yuzden cok buyuk tehlıkeler atlattım dejavu olmak bence herkese nasıp olmayan bısey oldugum zaman da heyecan basıyor ama mantıklı dusununce kontrol bende oluyor panık yok mantık var (:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

  • 0

Dejavu denen olayı bende zaman zaman yaşıyorum kalpsizkral ve yaptığım araştırmalarda şuna rastladım

Bunu sana şöyle izah etmeye calışayım kader diye bir olay var ve yaşayacaklarımızın hafızamızda aslında kayıtlı olduğunu bunu hayatımız Belli zamanlarda sanki daha önce yaşamış hissine kapılıyoruz sebebi ise o anda beynin dinlemesi olarak izah ediliyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

  • 0
Çok ilginç o zaman ister istemez beynimiz kaderimizi bir nevi yokluyor hatırlıyor oluyor.. Peki hiç önlem alamazmıyız çok sık oluyor insan ister istemez kafayı yiycek gibi oluyor gün içinde..

 

Evet gercekten ilginç bir olay :)

önlem olarak sana şunu önerebilirim panik yapma bu aslında cok güzel bir olay sanırım cok yoğun dönemler atlattın zihin olarak cok yorgun olduğunu düşünüyorum bir süre sonra kendiliğinden düzelecektir ve sana şunu da önerebilirim hislerin gelişiyor büyük ihtimal kendini geliştirmeye yönel:thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

  • 0
:) Peki ama ya nasıl geliştiricem ne konuda geliştiricem? Bir örnek daha vereyim belki sallama gibi gelebilir ama birçok tahminim çıkıyor bunun bununla baglantısı olabilir mi?

Daha önce de söylediğim gibi kalpsizkral hislerin gelişiyor sana şunu önerebilirim kişisel gelişim kitapları oku ve kendini serbes bırak sakın panik yapma sendeki bu durumu inan bir cok insan elde etmek ister fakat bu kalp gözü ile ilgili her insana nasip olmaz:thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...