Jump to content

LG 42LM640 Akıllı Televizyon İnceleme


Sidre

Önerilen Mesajlar

jczll.jpg

 

Dünyanın önde gelen elektronik firmalarından olan LG'nin akıllı televizyon çözümü 42LM640 inceleme konuğumuz oluyor. Ürünün özellikler ve diğer detaylar videomuzda.

 

Dünyanın en büyük panel üreticisi olan LG, hem kendisi hem de birçok firmaya panel sağlıyor. Monitör, tablet, televizyon ve akıllı telefonların ana parçası olan panel üretimi konusunda dünyada sayılı firmalar üretim yapıyor.

 

LG aynı zamanda kendisi de bazı bilişim cihazlarının üretimini de yapıyor. Televizyon üretimi de yapan LG'nin oldukça iddialı modelleri bulunuyor.

 

Full HD

Firmanın 42 inçlik (107 cm) ekranlı modeli 42LM640 üç boyut desteği sunan bir televizyon. Bütünleşik olarak uydu, karasal ve karasal dijital uydu alıcısına sahip olan televizyon, Full HD çözünürlük desteği sunuyor. 1920x1080 piksel çözünürlük sunan televizyonda 4 adet HDMI ve 3 adet USB bağlantısı bulunuyor. IPS 3D panel kullanan televizyon renk kalitesi anlamında iyi sonuçlar veriyor.

 

Akıllı TV özellikleri

 

LG'nin bu modeli akıllı TV özellikleri de sunuyor. Bu sayede sosyal ağlara bağlanma, tarayıcı üzerinden internete girebiliyoruz. Ethernet ve Wi-Fi bağlantısı özellikleri yardımı ile akıllı TV fonksiyonları kullanılıyor.

 

3D desteği

 

Üç boyut desteği de sunan televizyonun kutusundan 4 adet gözlük çıkıyor. Televizyonda 3 boyut derinlik ayarlama ve 2 boyuttan 3 boyuta çevirme gibi özellikler bulunuyor.

 

Televizyon desteği

 

Cihazın üzerinde 3 farklı yayın türü için alıcı bulunuyor. Bu alıcılar uydu, dijital karasal ve karasal yayın. Televizyonu kullandığınız yerde uydu anteni varsa ek alıcıya ihtiyaç duymadan bu yayınları alabiliyorsunuz. Dijital uydu alıcısının HD desteği sunduğuna da belirtmekte fayda var.

 

Akıllı TV özellikleri ve LG kalitesiyle göz dolduran LG 42LM640, tercih edilebilecek bir televizyon olmuş. Bugünlerde yeni televizyon almak isteyenlere önerebileceğimiz bir ürün.

 

Teknik özellikler

 

Çözünürlük: 1920x180 piksel

Ekran boyutu: 42 inç (107 cm)

3D: var

Akıllı TV: Var

İnternet: Ethernet ve Wi-Fi

Uydu alıcı: Dijital karasal, dijital uydu ve karasal

DLNA: Var

2D-3D dönüştürme: Var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...