Jump to content

1 Şubat 2013 Gökyüzü Hareketleri Hayatınıza Neler Getirecek?


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Cuma günü boyunca Ay Terazi burcunda ilerliyor. Özel ve sosyal ilişkilerimizin önem taşıyacağı bir gündeyiz. Sabah saatlerinde Ay’ın Güneş ile uyumlu üçgen açısı kesinleşiyor ve Ay’ın gün içerisinde başka bir temel açısı mevcut değil. Bu şartlarda Ay-Güneş üçgeninin olumlu etkisi tüm güne yayılacak demektir.

 

Bu olumlu açı başta kadın-erkek ilişkileri olmak üzere her türlü sosyal veya iş ilişkileri açısından olumlu sonuçlar almamıza destek verir. Önemli konuları gündeme getirmek, otorite temsilcisi ya da önemli kişilere sunmak, yardım ve destek almak açısından mükemmel bir gündeyiz.

 

Özellikle de öğle civarındaki saatleri iyi değerlendirelim! Olumlu etkiler gece saatlerine kadar devam ediyor. Sosyal organizasyonlar, evlilik ve iş girişimleri için gayet güzel bir gündeyiz. Güneş-Satürn karesinin gergin etkilerinin giderek azalıyor olması da önümüzü açıyor, ilerlememiz konusunda engellerin azalmaya başlayacağını gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • 5 Şubat 2013 Gökyüzü Hareketleri Hayatınıza Neler Getirecek?

      Pazartesi günü Oğlak burcunda ilerleyen Ay, sorumluluk, ciddiyet, disiplin gibi konularda hassasiyeti arttırıyor. Bu yüzden her zamankinden daha fazla görev bilinciyle hareket edebilir, sorumluluklarımızla yüzleşebiliriz. Sabah saatlerinde enerjiyi ve cesareti arttıran gelişmeler beklentilerimize daha rahat ulaşmamızı sağlayacak. Gece geç saatlerde ise Satürn’ün devreye girmesiyle üzerimizdeki baskı artabilir. Sorumluluklar, otorite konumunda bulunan kişiler veya yaşlı kişiler yüzünden sorunlar,

      , Yer: Astroloji ve Burçlar

×
×
  • Yeni Oluştur...