Jump to content

Kuçu Kuçu ile Özgü Namal ve Selen Uçer Ankara'da


Melâl
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Özgü Namal ve Selen Uçer’in performanslarıyla göz doldurduğu tiyatro oyunu “Kuçu Kuçu” Ankara'da sahne alacak.

 

kucu-kucu-ankaraya-gidiyor.jpg

 

6 yıl aranın ardından ilk kez bir tiyatro projesine imza atan Özgü Namal ve Selen Uçer’in performanslarıyla göz doldurduğu tiyatro oyunu “Kuçu Kuçu”; 21 Ocak 2013, Pazartesi ve 22 Ocak 2013, Salı akşamları saat 20:00’de Ankara Devlet Tiyatrosu Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde!

Oyunculukların yanı sıra hikayesi ve uyarlamasıyla da büyük övgüler alan “Kuçu Kuçu”; sırların ortaya çıkmasıyla yavaş yavaş çığırından çıkan bir karşılaşmayı, komedi ve dramla iç içe sunuyor.

 

Fransız yazar Fabrice Roger-Lacan’ın oyunundan, Kerem Ayan’ın uyarlayıp yönettiği, AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu’nun komedi - dram tarzındaki tek perdelik yeni oyunu “Kuçu Kuçu”da; ödüllü oyuncular Özgü Namal ve Selen Uçer, oyunculuklarıyla büyük beğeni topluyorlar.

 

AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu’nun tek perdelik yeni oyunu “Kuçu Kuçu”da her şey, önemli işadamı Kudret Bey’in, hafta sonunu geçirmek üzere gözde çalışanı Ragıp ve karısı Melis’i, adadaki villasına çağırmasıyla başlar. Kocasından önce gelen Melis’i, Kudret Bey’in karısı Melda karşılar. Melda ve Melis, tanışıp sohbet ederek kocalarının işten gelmesini beklemeye başlarlar. Zaman ilerledikçe sohbetin rengi değişir. Belki de onları bir araya getiren şey sadece kocalarının iş ilişkisi değildir; iki genç kadının geçmişlerindeki sırlar ortaya çıktıkça, olaylar da yavaş yavaş çığırından çıkar. Nezaket kuralları dâhilinde başlayan bu karşılaşma, acımasız bir hesaplaşmaya dönüşür.

Kerem Ayan’ın Fransızcadan uyarlayıp sahneye taşıdığı “Kuçu Kuçu”nun dekoru Gamze Kuş, ışık tasarımı ise Arek Nişanyan tarafından hazırlandı. Oyunun bir başka sürprizi ise; Bülent Ortaçgil’in, seyircilere Özge Fışkın’ın sesinden ulaşan unutulmaz şarkısı “Benimle Oynar Mısın?”…

 

Özgü Namal ve Selen Uçer’in birlikte rol aldıkları “Kuçu Kuçu” 21 Ocak 2013, Pazartesi ve 22 Ocak 2013, Salı akşamları saat 20:00’de Ankara Devlet Tiyatrosu Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde Ankaralı tiyatro severlerle buluşacak. Oyuna ait biletler; Biletix’ten ve salonun gişesinden temin edilebilir.

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...