Jump to content

Beceremiyorum Bir Türlü


ozgem

Önerilen Mesajlar

çekim yasasini okuyorum inceliyorum ama bir türlü uygulamayi beceremiyorum .bana önereceğiniz pratik bir yol var mi ?

 

 

biraz zaman ve olumlu düşünce arkadaşım.kendine güven ve düşüneceğin şeyin gerçekleşeceğine yürekten inan ;)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yapmayın ıster ınanın ıster ınanmayın ıster gulun ıster dalga gecın umurumda bıle degıl..cekım dıye bı sey var ısmı ne olursa olsun tabıkı var...ben 10 sene bosuna bıseylerı bekledım sureklı bekleme halındeydım bıseyler gelecek ve bana dokununca hayatım degısecektı ama secret ı okudum buna benzer kıtaplarda okumustum ama hepsı kıısısel gelısım oldugu ıcın kendımde o gucu bulamamıstım.o kıtap en sıkıntılı anlarımda Allah tarafından gonderılmıstı gıdıp almamıstım hakkındada hıc bısey duymamıstım yanı sadce okurken fıkrım oldu.okudukca ufkum gelıstı ınancım arttı onların dedıgı gıbı evren degılde Allah dıye baktım orda yazılanlara.ben ne yapabılırdım ne ıstedıgımı bılmıyordum o gune kadar sadce beklemıstım hayallerım vardı ama tam oturtmamıs ve net degıldı,ne ıstedıgımı bıldıkce hersey yoluna koyuldu buyuk bı hırsla ben bıle naptıgımı bılemez durumda hersey yavas yavas olusuyordu sırayla gerceklesen seyler benı ıstedıgıme yoneltıyordu tabıkı bunu Allah 'tan yuce yaratan dan baskasından ıstemıyorum..2 sene kı oncekı halımden kat be kat ıyıyım su an ,arkama bakınca pasıf bısey yapmadan oturan herseye tepkıyle bakan bırısıyken sımdı ısteklerımın cogunu verdı Rabbım.ve az kalan bı ıkı yokustan sonra guzellıklere yenılerı eklenecek..muhalefet etmeyınız bılmedıgınız konulara ve duygulara ...konu ıyıce hedefınden sasmıs durumda..bence arkadasın sorusuna cevap verecek kısıler yazsın..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakıyorum da almış başını yürümüş konu.. Lütfen cümle kurmadan önce düşününüz. Bu topik çekim yasası var mı yokmu onu tartışma topiği değil. Konu dışı mesajların hepsini siliyoru ve bunu bir uyarı kabul etmenizi duyuruyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
ve serbest bırakmayı öğreneceksin. İsteğin ne ise onu çok fazla düşünüp olmamamsını telaş edip boğmacaksın isteğini.

 

 

evet ben de dılegımın olmasını cok ıstemıs onu yalvarırcasına arzuluyordum sürekli durmadan dusunuyor oluyor olmuyor suphesı duyuyordum baktımkı olmayyacak bıraktım saldım ozgur bıraktım ama olmus gıbı mutlu ve huzurlu bı ruh halındeydım bı baktım ıstedıgım sey hayatıma gırmıs hemde mucıze gıbı bıseydı..sıkmamak ıylıgı saglıgı mutlulugu huzuru dusunmek ve takdırı O'na bırakmak harıka deneyımler yasatıyor sukuru hamdı elınden dılınden bırakma ve vermeye calıs ıhtıyacı olanlara ver sadaka olur sevgı olur neyse ıstegın vermekle kavusursun..kuralllar bunlar...kolay gelsın hersey gonlunde mevcut..:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende kendimi veremiyorum.beynimi boşaltamıyorum ne yazıkki tam yogunlaşyorum bir bakıyorum başka şeyler düşünüyor buluyorum kendimi. egzersizlere çok ihtiyacım var. çekim yasasına çok inanıyorumbazı küçük şeyleri yogun düşünüyorum oluyor diger isteklerime de öyle düşünmem lazım inşallahh beynimi boşaltmayı ögrenirim.bu konuda tam yardımcı olacak arkadaşların tavsiyesine ihtiyacım var.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...