Jump to content

Eşinizin Size Bağlanması için


Guest yıllar
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Eşinizin size bağlanması,yalnız sizin için yanıp tutuşması,gözünün sizden başkasını görmemesi için,Tebbeti oku,Niyet ederek eşinizin anne ismi ile beraber söyleyin.

Şimdi arkadaşlar bu duayı görünce 'aaabu düşman için okunur,biz öyle biliyoruz'diyeceksiniz.evet doğru1000 defa okunur düşman için.Ancak sizler bu sureyi sadece 1 belkide 2,3 kere okuyacaksınız,yani sayı verilmemiş.Siyelim eşinizle veya sevdiğinizle berabersiniz,çarşıda geziyorsunuz,aklınıza geldi 1 kere niyetlenerek okuyabiliyorsunuz.Yada o uzakta oturuyorsunuz aklınıza geldi 1 kere yada 2 kere okuyup biyetlenerek sevdiğinizi veya eşinizi aklınıza getirip okuyabiliyorsunuz.Ben denemedim.Daha doğrusu hep unutuyorum...Defterime kaydetmişim,bilmiyorum,kardeşlerim.Yazdığım notu size aktardım,doğruyu Allah bilir.sevgilerimle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evren biz nasılsak ona göre bize yanıt verir. Sevgi istiyorsak önce bizim sevgi göstermemiz, saygı istiyorsak saygı göstermemiz gerekir.

 

Biz her hangi birini değiştirmeye çalışmak yerine kendimizi değiştirmeliyiz. Çünkü biz hiç kimseyi değiştiremeyiz. Zaten bu da kişinin özgür iradesine bir saldırı olmaz mı? Ancak biz bir nebze değiştiğimizde karşımızdaki kişinin de nasıl değiştiğini çok rahat izleyebiliriz.

 

Herkes kendisinden sorumludur. Ve hayatımızın, yaşadıklarımızın, sevilmelerimiz ve sevilmemelerimizin tek sorumlusu da biziz. Bizim düşüncelerimiz ve farkında olamadığımız inançlarımızdır.

 

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...