Jump to content

Niyet Etmenin Gücü


Visall

Önerilen Mesajlar

33.jpg

 

NİYET ETMENİN GÜCÜ

**Sorunlarımıza sevgi ile yaklaşmalıyız. Kişi ilk önce kendini sevme niyeti ile kendini sevmeye başlamalı. Eleştirmeyi ve çevresindekileri eleştirmeyi bırakmalıdır. Sorunları sevgi anlayışı ile kabullenmeli ve çözüm için niyet etmelidir.

Muhteşem bir bizi dinleyen sistem var. Zerrelerimize kadar bizi dinliyor. Hiç şaşmaz.

 

Niyet ettim kolaylıkla işimi yapmaya. Niyet ettim evime gitmeye. Niyet ettim namaz kılmaya. Niyet ettim oruç tutmaya. Niyet ettim iyi insan olmaya, niyet ettim doğru yolda yürümeye. Bakın evren ya da Yaradan, ya da Allah her neye inanıyorsanız, muhteşem bir yaratıcı var ve muhteşem bir hak yasası çalışıyor.

Muhteşem bir bizi dinleyen sistem var. Zerrelerimize kadar bizi dinliyor. Hiç şaşmaz.

O zaman niyet edeceğiz.

Niyet ettiğin zaman şu mesajı gönderiyorsun;

“Ben bunu yapmaya kararlıyım, evrende bana göndersin.”

Hangi din kitabına bakarsanız bakın ya da hangi felsefe kitabına bakarsanız bakın, hangi spirütüel kitaba bakarsanız bakın istekleriniz bir enerji yoluyla gidiyor.

Yapmanız gereken niyet etmek “Ben Hakettiğim Yerde Olmaya Niyet Ediyorum” deyip adım atınız…

Herkesin ilahi sistem de bir görevi vardır. Sadece sormamız gereken soru şu “Artık bu kadar çektiğim çile yeterli mi?” “Artık yeter” dediğinizde değişim sürecinizi kendiniz başlatıyorsunuz ve yeni bir yaşama doğru yol alıyorsunuz.

ÖNCE KENDİNİ SEVMEYE NİYET ET

Sorunlarımıza sevgi ile yaklaşmalıyız. Kişi ilk önce kendini sevme niyeti ile kendini sevmeye başlamalı. Eleştirmeyi ve çevresindekileri eleştirmeyi bırakmalıdır. Sorunları sevgi anlayışı ile kabullenmeli ve çözüm için niyet etmelidir.

Kabullenmeden hiçbir şeyi çözemeyiz. İnkar ederek ya da kabullenmeyerek sadece sorunumuzun kalıcı olmasına zemin hazırlarız.

Sistem bize şunu söylüyor:

“Yaşam yolunuzu kolaylıkla bulmaya niyet ediniz.”

Bu dünyada hepimiz yaşıyoruz. Ve hepimiz birer enerji mıknatısıyız. Bu yüzden çalışmalarımızı kendimizin ve bütünün hayrına kullanmalıyız.

En yakınımızdakinin sorunu da bizim sorunumuzdur, dışladığımız birinin sorunu da bizim sorunumuzdur. Bizlerin görevi o sorunlara ortak olarak kolaylıkla çözmeyi niyet etmeliyiz.

21 GÜN OLUMLUYORUZ

Artık değişmek ve yaşam yolumuzu bulmak istiyorsak şu cümleyi beyaz çizgisiz bir kağıda yazıyoruz ve yirmi bir (21) gün olumluyoruz.

“Benim ve bütünün hayrına yaşam yolumu kolaylıkla ve sağlıklı bir şekilde bulmaya niyet ediyorum.”

Aşırı fedakar, hep veren insanlar enerji kaybediyorlar ve niyet ettikleri zaman, niyetleri daha uzun sürede gerçekleşiyor bazen de gerçekleşemiyor.

Ben eskiden hep verip tükenenler grubundaydım. Geçmişte bir gün hayatımda her şeyimi kaybettim. Bana gelen her şeyi verdim verdim verdim ve tükenmiştim (iptal). Tükenince de yanında kimse kalmıyor. Belki birkaç kişi o da ellerinden pek bir şey gelmiyor. Paramı, eşimi, işimi her şeyimi kaybettim. Uzun bir süre de çözüm bulamadım. Ne yapacağım? Bir dönem bu dünyadan çekip gitmeyi bile düşündüm. Ben hep iyilik yaparım, kandırılırım.

 

İyilik yaparım, dolandırılırım. İyilik yaparım, yalnız kalırım. Hayatımdaki sistem bir türlü oturmadı. Ben insanların istediği iyi, yardımsever, cebindekini çıkarıp veren, herkese koşan ve kendisi için hiçbirşey istemeyen biriyken, baktım ki hayatımdaki her şey ters gidiyordu. Anlayamıyordum, çözemiyordum.

Bir gün dünyadan gitmeyi düşündüm ve son sözüm şu oldu: “Ya al canımı, ya da bir cevap ver. Neden bunlar benim başıma geliyor? Bu kadar iyilik yapayım ama bir türlü yüzüm gülmesin!”

Kırgın, yaralı, morali bozuk bir anda Yaradan’a soru sormuştum !

Gelen cevap açık ve netti !!!…

“Sen bu güne kadar kendin için bir şey istemedin ki? Hep başkaları için istedin. Sana yolladığımız tüm bolluğu, sen kendine ayırmadan tamamını verdin! Paylaşmadın ! Tamamını VERDİN !!!”

TAMAMINI VERMEK YERİNE PAYLAŞMAK

Gelen bolluğun tamamını vermek yerine, paylaşmayı seçseydik neler olurdu?

 

Bolluk kanalı için: Size gelen bolluğun bir kısmını kendinize ayırırsanız, bolluk kanalı olabilirsiniz. Hem siz hayatınızı yaşarsınız, hem bolluğunuzu paylaşırsınız.

 

“Bolluk kanalı olmaya niyet ediyorum”

Bilgi Kanalı: Size gelen bilgileri değerlendirirsiniz, keyfini yaşarsınız hem de insanlarla paylaşırsınız.

 

“Bilgi ve yardım kanalı olmaya niyet ediyorum”

Enerji ve Şifa kanalı: Size gelen enerjiden ve şifadan hem siz faydalanırsınız hem insanlara aktarırsınız.

 

“Şifa ve enerji kanalı olmaya niyet ediyorum”

Demek ki; tamamını verme yerine, paylaşanlar grubunda olmanın avantajı var. Sen sevgiyle paylaştıkça, kaynak sana daha fazlasını gönderir. Katlanarak sana geri gelir.

 

 

 

Sevgiyle

Bülent Gardiyanoğlu

Yaşam – Nefes Koçu ve Kuantum Düşünce Tekniği Geliştiricisi – Yazar

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah’ım İşlerimi kolaylaştırman,

Bağlı olan işlerimi çözmen,

Kazancıma malıma bereket ihsan eylemen,

Bütün çalışmalarımı bana bereketli kılman ve her şeyi HU.. ismin ile

Bütün zorluk düğümlerimi çözmen NİYETİ İLE….

 

 

Besmele ile 7 kere okunması tavsiye olunur ( bilinçaltına kayıd)

 

Bismillahirrahmanirrahim,

Ve barik lenallahümme fi cem’i kesbine,

Ve hulle ugudel usri biyayuhin irtehat. Amin

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niyetteki Sır hala çözülebilmiş degil.

Cok güclü bir sistem Yaradan tarafından sunulmuş En büyük nimetlerden,Niyet.

Kalbin-Dilin-Beynin üçünün niyeti aynı olmalıki.Hedef e varılabilsin.Birindeki küçük belirsizlik acaba sonuç olumsuzluk.Bu durumda

Tekrar başa dönülür

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
кυвiŁαу

Hangi din kitabına bakarsanız bakın ya da hangi felsefe kitabına bakarsanız bakın, hangi spirütüel kitaba bakarsanız bakın istekleriniz bir enerji yoluyla gidiyor.

 

Zaten şimdi bu moda oldu.İsteklerimizi evrene gönderiyoruz ve evrenin paşa gönlünü bekliyoruz.Zaman geçtikçe inançlar saf halini yitiriyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...