Jump to content

Manyetik Enerjinizi Artırıcı Pratikler


Guest krema
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

1

Bir sandalyenin üzerine büyükçe birkaç yastık koyun ve karşınızda sanki bir insan oturuyormuş gibi, dikey pas çalış­malarını tüm ayrıntılarıyla uygulayın. Özellikle nefes alarak manyetik enerjileri göğüs bölgenize toplama ve nefes verirken topladığınız bu enerjileri elleriniz vasıtasıyla yastığa aktarma çalışmalarına ağırlık verin... Nefesinizi burnunuzdan ağır ağır alın bir süre tutun ve nefesinizi verirken tüm manyetik enerjilerinizin önce omuzlarınızdan sonra kollarınızdan geçerek el­lerinizden yayıldığını kuvvetle imajine edin... Bu alıştırmayı ne kadar çok yaparsanız o kadar deneyim sahibi olursunuz.

2

Çeşitli maddeler üzerinde el uygulaması çalışması yapınız. Ellerinizden yayılan sıcaklığı hissedin ve onu çoğaltmaya çalışın. Manyetik enerjileriniz arttıkça elleriniz alev alev yan­maya başlayacaktır.

İlk denemelerinizi yine yastık üzerinde yapabilirsiniz.. Daha sonra bitkiler üzerinde de çalışabilirsiniz... Yeterli deneyim sağladıktan sonra, başı ağrıyan arkadaşlarınız üzerinde denemelere başlayabilirsiniz.

3

Sizinle deney yapmayı kabul eden bir kişiyi ayakta tutun. Sırtı size dönük durumda olsun... Topuklarını birleştirsin ve haraketsiz olarak beklemeye başlasın... Ellerinizi 1 - 2 cm mesafeden omuzlarının hizasında tutun. Elleriniz omuzlarına değmesin...

 

Gözlerinizle tam ensesine bakın... Konsantre olun... Size doğru kaykılmasını isteyin... Bunu yoğun olarak arzu edin ve ensesine bakarken bunu aynı zamanda telkin edin... Az sonra hızla size doğru kaykılacağından emin olun... Bunu yapa­bilmek için ellerinizi omuzlarından yavaş yavaş kendinize doğru geri çekin. Ellerinizi geri çekerken manyetik alanınıza kapılarak arkaya doğru yıkılmaya başlayacaktır...

4

Manyetik enerjinizi arttırıcı patikleri yaparken aynı za­manda dikkat etmeniz gereken bir takım noktalar da bulun­maktadır. Eğer bu alanda bir başarı elde etmek istiyorsanız aşağıdaki maddelere uymakta özen gösteriniz.

a) Enerjinizi tasarruflu kullanınız... Bu, günlük yaşamınız­da ^rulmayın, fiziki olarak ağır işler yapmayınız anlamında değildir. En yorucu işlerde bile çalışsanız, bunun size bir zararı yoktur. İstirahat ederek fiziksel olarak dinlenebilirsiniz. Ancak enerjilerinizi kontrolü harcayın dememizin sebebi başkadır. Burada kastedilen kıskançlık, hasetlik, vesvese, gibi negatif duygu ve düşüncelerle psişik enerjilerinizi boşu boşuna harca­mamaktır. Çünkü bunlar dinlenerek asla yerine getirilemezler.

b) Sinirlerinize hakim olunuz. Asabi ve öfkeli taraflarınız manyetik enerjilerinizi boşu boşuna sizden alıp götürür.

c) Konsantrasyon çalışmaları yapınız.

d) Her gün mutlaka 20 dakika gevşeme egzersizlerinizi muntazam olarak uygulayanız.

e) Kendinize güveniniz ve kendinizi seviniz...

Bunlara dikkat ettiğiniz müddetçe, yukarıda aktarılan pra­tikler hem size deneyim kazandıracak, hem de bunları dener­ken, manyetik enerjilerinizi nasıl kontrol edeceğinizi, daha sonra da bu enerjilerinizi nasıl karşınızdaki bir kişiye aktaraca­ğınızı göreceksiniz...

 

Manyetizmin İnsanlara Kazandırdıkları

Peki bütün bunlar size ne kazandıracak? Kuşkusuz ki bir kar - zarar beklentisiyle bu çalışmalara başlamıyorsunuz... Bu yeteneklerinizi daha sonra insanlar arasında hava atma malzemesi olarak kullanmayacağınız da ortada... Siz sevgili SINIR ÖTESİ Okurlarının çok daha başka şeylerin peşinde olduklarından eminim... Bunu sizlere methiye olsun ya da size şirin gözükmek için söylemiyorum... Kitaplarımızı takip eden okurlarımızdan gelen tepkiler bizi bunu gösteriyor... Fakat gene de insan ister istemez düşünüyor: Peki ama bütün bunlar bana ne kazandıracak diye...

Parapsikolojik gelişimin sınırları içinde 'konuya yak­laşıldığında, manyetizmin gerçekten de insana kazandırdığı bir takım artılar olduğu görülmüştür. Bunları birkaç maddeyle özetlemek istiyorum:

* Manyetik etki alanınız genişler. İnsanlar sizin yanınızda kendilerini rahatlamış ve huzurlu hissederler...

* Konuşma kabiliyetiniz artar. Toplum içinde çok daha ra­hat ve düzgün konuşursunuz. Sözleriniz karşınızdaki insanlar üzerinde etkili olur. Sözlerinize ve size çok rahat güvenirler.

* Hastalıklara yakalanma riskiniz minimum boyutlara iner.

* Çevrenizdeki hastaları manyetik gücünüzle orantılı ol­mak üzere kısmen ya da tamamen iyileştirebilirsiniz...

vs...

 

 

 

Ruhsal Güçleri Geliştirme Teknikleri - Sınırötesi Yayınları

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...