Jump to content

Pozitif Olumlamalar


aytasi

Önerilen Mesajlar

Pozitif olumlamalar

 

Zihin; eksiklik, yokluk ve negatif düşünce tarzının tekrarlarıyla güçlenen bir düşünce sisteminin yarattığı olumsuzlamalarla gelişir ve sonrasında bunu kırmakta zorlanırız.

Yüksek benlik; en basit tanımlamasıyla, insanları ve durumları, yargısızca ve derinlemesine, Bütün´ün içinde görebilen Tanrısal yanımızdır. Zihin; çocukluğumuzdan itibaren fiziksel gerçekliğin insanın üzerinde bir güç olduğu, eksiklik, yokluk ve negatif düşünce tarzının tekrarlarıyla güçlenen bir düşünce sisteminin yarattığı olumsuzlamalarla gelişir ve sonrasında bunu kırmakta zorlanırız. Ben, bunu gözönüne alarak aşağıdaki olumlamaları pratikte deneyimleyerek oluşturdum, umarım kullandığınızda siz de yaşamınızda gelişen olumlu etkilerini deneyimleyeceksiniz.

 

-Sevgili Yüksek Benliğim; seni, burada, şimdi Varolmanın amacına yönelik potansiyelimi ortaya çıkarmaya programlıyorum.

- Sevgili Yüksek Benliğim, benim için en uygun olasılıkları, en hızlı biçimde, bereket ve bolluğa dönüştürmeni istiyorum.

- Sevgili Yüksek Benliğim, yaşamdan almam gereken tüm derslerin; zamana, mekana ve duruma en uygun olasılıklar içinde programlanmasını ve yaşama geçirilmesini istiyorum.

- Sevgili Yüksek Benliğim, gelişimime engel nitelikteki herşeyle ilgili tüm işaretleri sunmanı, onları ortadan kaldırmama yardım etmeni istiyorum. Amacıma uygun tüm potansiyelleri ve olasılıkları yaşamıma davet ediyorum. Tüm bunların, kolaylıkla ve çabasızca, gerçek varlığımı ortaya çıkarmasını ve fiziksel gerçeklik alanına yansımasını istiyorum.

- Huzur, barış ve dinginlik içindeyim. İçimdeki potansiyeli, dışarıya sınırsız olasılıkla aktarabiliyorum.Yaşamımda işlevini yitiren tüm ilişkileri sevgiyle ardımda bırakıyorum.

 

Özgürlüğü ve mutluluğu seçiyorum.

 

Sizlere önerim yüksek benliğinize isim koyun ve ona ismiyle seslenip tüm komutları iletin.Daha hızlı gerçekleştirecektir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...