Jump to content

Pembe Baloncuk Tekniği


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Bu meditasyon basit ve şaşılacak şekilde etkilidir.

 

Rahat bir biçimde oturun ya da uzanın, gözlerinizi kapayın ve derin, yavaş ve doğal bir şekilde soluk alıp verin. Giderek daha derinlemesine gevşeyin.

Gerçekleşmesini istediğiniz bir şeyi hayal edin. Onun şimdiden olduğunu imgeleyin. Onu zihninizde olabildiğince açık ve net bir biçimde resmedin.

Şimdi zihin gözünüzde bu hayalinizi pembe bir baloncukla kuşatın; hedeflediğiniz şeyi baloncuğun içine yerleştirin. Pembe, kalple ilişkili olan renktir ve eğer bu renk titreşimi imgelediğiniz şeyi kuşatırsa, o size yalnızca varlığınızla kusursuz bir uyum içindeki şeyi getirecektir.

Üçüncü adım, baloncuğu bırakmak ve onun hala vizyonunuzu taşıyarak evrene doğru süzülüp gittiğini hayal etmektir. Bu onu duygusal olarak serbest bıraktığınızı sembolize eder. O şimdi gerçekleşmesi için gerekli enerjiyi çekmek ve toplamak amacıyla evrende süzülerek dolaşmakta özgürdür.

 

 

Yaratıcı İmgeleme ( Shakti GAWAIN ) kitabından alıntıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Pembe Baloncuk Tekniği

      Pembe baloncuk tekniği bilinçaltımızı en iyi etkileyen yöntemlerden biridir ve basittir. Toplu halde yapabilirsiniz de..   Birinci adım;Rahatlama Öncelikle rahat bir biçimde oturun ya da uzanın, gözlerinizi kapayın; derin, yavaş ve doğal bir şekilde soluk alıp verin. Giderek daha derinlemesine gevşeyin…. Bu gevşeme esnasında içinizden yâda dışınızdan; Ayaklarım Rahat…bacaklarım rahat…midem rahat…kolum rahat,elim rahat,kafam rahat vs…. diye rahat olmasını istediğiniz yerleri tekrar edere

      , Yer: Bilinçaltı ve Farkındalık

×
×
  • Yeni Oluştur...