Jump to content

Haber Almak ve Birsey Bilmek için...


Guest BERHEYULA

Önerilen Mesajlar

Her namazi müteakip Daveti 7 defa okursun. 7 gün Böyle okuduktan sonra Buhur yakarsın ve sana bir hadim gelir Ona istedigini sorabilirsin.. Yakılacak buhur Hint Kamısı ve Sınt denilen bitkilerdir.

 

www.estanbul.com

Link:

Burdan tıklayınız

 

www.estanbul.com

 

Link:

Burdan tıklayınız

 

 

Davet uzun oldugu icin latince harflerde yazmadim direk Kitap´dan alip scan ettim.Lakin israr cok olursa Latince yazarim insAllah.Linkli veriyorum büyülte bilirsiniz.

 

Kaynak: Kitabu sumuzul envar ve künuzul esrar

Ömer ettilmisani el magribi hazretlerinin Kitabidir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hadi bunu yaptık diyelim.bize gelecek olan varlık gelecekten haber verebiliri peki?? yada haber verdi diyelim.söyledikleri gerçeği yansıtırmı??inanabilirmiyiz yani.??yoksagelecek olan varlık hadim deilde üç harfliler olmasın.çoluk çocuk işi mi bu??öle herkese gelirmi yahu??....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gelir linda...usulune ve kuralına göre yaparsan gelir.ama gelen şerden gelmez.şerri hizmetli yapmak içinde; çok güçlü bir iradeye,ihlasa ve imana ihtiyaç vardır.yoksa sen hizmetlisi olursun.

...

Gaib Rab'dandır linda.ancak Rab izin verirse gelecekten haber alabilirsin.onun harici yaradılmış hiçbirşey yarından haber veremez.

...

lütfen baş edemeyeceğiniz şeylerle ilgilenmeyin.çoğu formu okudum. bir anlık ışık süzmesinden dahi korkarken,sohbete oturmak fikrini birkez daha düşünün.nacizane fikrim.

saygılarımla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öyle bir gelirki dahada gitmez mahvolursunuz metafizik boyutundan davet ediyorsunuz gelenin ruhanimi şeytanimi şeytani ise hemen daveti dagitılacak dua okunması icab eder kendi boyutuna çekilir

ama daveti dagıtılacak dua eklenmemiş bu bir artı gelicek cismin iyi veya kötü oldugunu bilemeyiz allah korusun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şimdi anlıyorum neden etraf şizofreni tanısı konulmuş hastalarla dolu...demek bu işlere dalıyorlar sonra musalllat olunca birşeyler doktorlar yapıştırıyor şizofreniyi bunlarda sokaklarda haplanmış avarel avarel dolanıyorlar...kolaymı bu işler ya nolur vermeyin böyle tarifleri çocuk yaşta insanlarda var bu forumlarda yapacaklar sonra kurtaramayacaklar kendilerini...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...