Jump to content

Detoks Yapmanın Faydaları...


Renan

Önerilen Mesajlar

Başımız ve sırtımız ağrıyorsa, sıklıkla soğuk alıyor ve hasta oluyorsak, yorgun hissettiğimizde, eklemlerimiz ağrıdığında, burun kaşıntısı olduğunda, sinirlilik halinde, deri döküntüsü yaşıyorsak, öksürük, uyku hali, cildimizde kızarıklıklar, göğüste hırıltı, gözlerimizde tahriş olduğunda, uykusuzluk çektiğimizde, mide bulantısı, boğaz ağrısı, bağışıklık sisteminin zayıflaması, metabolizmanın yavaşlaması, baş dönmesi, hazımsızlık çekilmesi, boynumuzun tutulması, ruh halimizin değişmesi, depresyon hali, dolaşım bozuklukları, sinüslerin tıkanması, kaygı bozuklukları, ağız kokusu, sigara kullanımı, alkol tüketimi, unutkanlık, sık soğuk algınlığı, mide ağrısı, cilt kurulukları gibi şikayetler vücutta toksin birikmesi olduğunun ve dolayısıyla da detoks ihtiyacının bulunduğunun göstergesidir.

 

Ayak tabanında bulunan ve akapunktur tedavilerinde kullanılan refleks noktaları üzerindeki gözenekleri açarak toksinlerin atılmasını sağlayan detoks bantları ya da detoks pedleri vücuttaki ağrılara, strese, uykusuzluğa ve yorgunluğa karşı etkilidir. Detoks pedleri ya da detoks bantları bu etkilerinin yanı sıra bağışıklık sisteminin ve kan dolaşımının güçlenmesini de sağlamaktadır.

 

Kullanımı kolay işlevi büyük olan detoks pedleri ya da detoks bantları ayak tabanına ya da vücutta ağrı hissedilen bölgelere içinde bulunan bant yardımı ile yapıştırılır. 10 gün boyunca her gece yatmadan önce uygulanır ve ayak tabanında yaklaşık 8 saat boyunca kalır. İçeriğinde organik “Agricus” mantarı, “Achyranthis Radix”, “Karagana Sinica” ve “Sibirya Ginsengi” gibi birçok faydalı bitki ve “Turmalin” adı verilen uzak kızılötesi ışın yayarak detoks etkisi yapan mineral ve Japon meşe ağaçlarından elde edilen sirke bulunmaktadır.

 

Acupeds detoks pedleri vücut tarafından emilmediği için hiç bir yan etki riski yoktur. Ancak içeriğinde bulunan bitkilere karşı kullanıcıların alerjisi olması durumunda kullanımını kesmeleri gerekmektedir. Detoks pedleri ya da detoks bantları bir ilaç değildir ve hastalıkları tamamen ortadan kaldırmaz.

 

Burak Yılmaz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...