Jump to content

'İbrahim Tatlıses Bana Zorla Sahip Oldu'


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

fft2mm1892221.jpg

[h=2]İbrahim Tatlıses'in yıllar önce reddettiği kızı Dilan'ın annesi Işıl Kundakçı: Süründüm yine bunu kullanmadım[/h]

Işıl Kundakçı, İbrahim Tatlıses’ten bir kızı (Dilan) olduğu iddiası ile 1988’de mahkemeye başvurmuştu. Sonrasında evlendiği futbolcu Cem Çıtak, Dilan’ı nüfusuna alınca davadan vazgeçmişti. İbrahim Tatlıses o günlerde Derya Tuna ile birlikteydi. 25 yıldır üzerine sünger çekilen olay, 3 gün önce Fox TV’deki ‘Su Gibi’de yeniden gündeme gelmiş, programda solistlik yapan Dilan Çıtak alelacele izne ayrılmıştı. Serpil Çakmaklı da “Gerekirse mahkemede şahit olurum. Dilan’ın babası İbrahim Tatlıses’tir” demişti. Gerçeği 15 yaşında öğrendi Dün de Işıl Kundakçı şunları söyledi: “Ben kimseden para pul dilenmedim. İbrahim Tatlıses’ten sadece soyadını kızıma vermesini istedim. 3 çocuğumla süründüğüm, eşim Cem’i kaybettiğim (2007) zaman bile bu durumu kullanmadım. Kızım, İbrahim vurulduğunda (Mart 2011) hastaneye koştu. İçinde fırtınalar koptu. Gidecek tabii, o biyolojik babası. Zaten Dilan gerçeği 15 yaşında öğrendi. Uzun süre de psikolojik tedavi gördü.” Dilan Çıtak’ın arkadaşları da “O çok gururlu bir kızdır. Yıllarca bizden bile sakladı. Duyunca şaşırdık” diye konuştu.

İşte 1991'deki dava dilekçesi

'Zorla sahip oldu'

Işıl Kundakçı, 1991’de İstanbul 6. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde ‘babalık davası’ açmıştı. Avukatının sunduğu dava dilekçesinde şu ifadeler yer alıyordu: “Müvekkilim ile İbrahim Tatlıses film setinde tanışmıştır. Işıl Kundakçı’nın, Nazmi Özer’e ait Emek Film’in çekeceği bir senaryoda yardımcı asistan olarak çalışmasını istemiştir. Çekimler için Ankara’ya gitmişler. Tatlıses 5 Mart 1988’de kaldığı Evkuran Oteli’ne müvekkilimi çağırmış, senaryo üzerine çalışacaklarını söyleyerek zorla sahip olmuştur. Müvekkilim hamile kaldığını daha sonra öğrenmiş, davalıya söylediğinde kabul edilmemiştir. Tatlıses tarafından müvekkilimin kürtaj olması istenmiştir.” 24 Eylül 1991’de yapılan duruşmada da Adli Tıp Kurumu’ndan gelen rapor okundu: “Çocuğun babası İbrahim Tatlıses olabilir” denildi. Daha sonra da olay kapatıldı.

İbo'nun yakınları dert yandı

'Kızım doğacak ne gerek vardı'

 

En ufak bir yalan haber için yeri göğü inleten, Twitter’dan sert açıklamalar yapan İbrahim Tatlıses bu konu hakkında günlerdir konuşmuyordu. İbrahim Tatlıses’in yakınlarına, “Karım Ayşegül’ün karnı burnunda. Doğurdu doğuracak. Böyle bir şeyi şimdi açıklamanın ne gereği vardı? Doğuma giden kadını da beni de çok üzdüler” dediği söylendi. Yani İbrahim Tatlıses’ten yalanlama gelmedi! Ayşegül Yıldız ile İbrahim Tatlıses, Eylül 2011’de evlenmişti. Çift kızlarına Elif Naz adını verecek. ‘Kızım doğacak ne gerek vardı?’

 

Kardeşleri de Dilan ile görüşmedi

İbrahim Tatlıses’in eski hayat arkadaşı Derya Tuna konu hakkında tek kelime etmek istemediğini söylerken, “Oğlum İdo ile hiç görüşmediler. Yalnızca birkaç kez birbirlerine tweet attılar” dedi. İbo’nun Perihan Savaş’tan olan kızı Melek Zübeyde de kardeşi Dilan’ı hiç görmedi. Çünkü Perihan Savaş istemedi. İbrahim Tatlıses’in ilk eşi Adalet Tatlı’dan doğan oğlu Ahmet Tatlı, Dilan ile sadece bir kez 2 saatliğine konuştu.

 

'İbrahim Tatlıses bana zorla sahip oldu' - Posta

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...