Jump to content

Bugün 24 Martta Doğanlar!


Sidre

Önerilen Mesajlar

Bugün doğduysanız; sezgili, bağımsız, zeki, yetenekli ve iyibir organizatörsünüz. Bilim, matematik ve zihinle ilgili işler tam size göre. Becerikli, iş bitirici yapınız sayesinde etrafınızda önemli ve güçlü dostlarınız olacak. Bu sene, diğer yıllardan daha değişik ve farklı bir yıl geçirebilirsiniz. Fırsatları iyi değerlendirin.

 

24 Mart'ta Doğanlar...

 

Doğuştan talihli birisiniz. Ayrıca zeki ve hırslısınız. Tüm özellikler bir araya gelince talihin kötü dönemeçlerini başarı ile atlatan başarılı biri çıkar ortaya. Sosyal ilişkileriniz çok güçlüdür. Soylu bir aileden bile gelseniz herkesle iyi geçinir ve kimseyi küçümsemezsiniz. Sizde belirgin bir sanat yeteneği vardır. İyi bir eğitimle, herhangi bir sanat dalında başarılı olma şansınız çok yüksektir. Ayrıca beden ve kafa gücünü bir arada çalıştıran sporlar da tam size göredir. Arkadaşlarınız arasında sevilen birisiniz, davetler ve uzun sürengece eğlenceleri nedeniyle sağlığınız bozulabilir, dikkat edin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...