Jump to content

Susan Miller 25 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları!


Sidre

Önerilen Mesajlar

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

 

Çevrenizde organizasyon çalışmalarıyla gündeme geleceksiniz. Sizi sıkan şartları değiştirmek isteyebilirsiniz. Başarı sizin için çok önemli ve ilişkilerinizde de aynı enerjiyi görmek istiyorsunuz.

 

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

 

Bugün, ince duygular içinde hareket ediyor ve çevrenizde görüştüğünüz herkese, kendilerini ifade etme şansı tanıyorsunuz. Harcamalarınız konusunda daha temkinli olmaya özen göstermelisiniz.

 

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

 

Sezgilerinizin sizi yorduğunu fark ediyor ama bu konuda gerekli önlemleri almıyorsunuz. Bugün kendinizi irdeleme ihtiyacı içindesiniz. Yalnızlığı ve içsel sesinizle baş başa kalmayı denemelisiniz.

 

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

 

İşinizle ilgili yeni ufuklara doğru gidiyorsunuz. İsteklerinizi yaşama geçirirken, kendinizi güçlü bir şekilde denetimden geçiriyor ve olayların temelini sağlam zemin üzerinde oluşturuyorsunuz.

 

Akrep Burcu (23 Ekim - 21 Kasım)

 

Çevrenizle ve yakın dostlarınızla beklediğiniz duygusal iletişimi kuracak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. İsteklerinizde önemli artışlar var ve kendinize güveneceğiniz işler yapacaksınız.

 

Terazi Burcu (23 Eylül - 22 Ekim)

 

Çevresel ilişkilerinizde başarınızla övünebilirsiniz fakat, güçlü enerjinizi mesleki anlamda kullanamıyorsunuz. Aşırı alıngan ve hassas yapınız, size karşı yapılan küçük hatalarda bile çok etkileniyor.

 

Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)

 

Çevresel koşullarınızı yeniden biçimlendirmek sizin elinizde. Güçsüz kişilerden nefret ettiğiniz için, hedeflerinizi yüksek tutuyorsunuz. Bugün çevrenizin telkinlerinden etkilenmek istemiyorsunuz.

 

Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)

 

Birlikte çalıştığınız kişilerin desteğine ihtiyacınız olabilir. Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirmelisiniz. Kendinizi güçlü hissediyor ve iş bağlantılarınızı, özel egolarınızın dışında tutuyorsunuz.

 

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

 

Karşı cinsin hakkınızdaki düşüncelerine aldırmadan hareket ediyorsunuz. Bugün duygusal konularda oldukça inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Koşullarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.

 

İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)

 

Arkadaş çevrenizde yardımsever duygularınızın ön plana çıkmasıyla ortamınız renkleniyor. Sosyal ilişkileriniz canlanıyor. Değişken bir ruh hali içindesiniz. Kısa yollar gündeme gelebilir.

 

BOĞA BURCU (20 Nisan - 20 Mayıs)

 

Ay yaratıcılığınızı artırma konusunda size gereken desteği veriyor. Aşkta tarzınızı ortaya koyuyorsunuz. Yaratıcılığınızı sadece, niteliğinize uygun olan kişilerle paylaşmak isteyeceksiniz.

 

KOÇ BURCU (21 Mart - 19 Nisan)

 

Uzun süredir planladığınız yolculuklar gündeme gelecektir. Sosyal ilişkilerinizin canlanması söz konusu. Ay'ın olumlu desteğiyle yeni kişilerle tanışabilir veya dostlarınızla alışverişe çıkabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...