Jump to content

Bugün 26 Martta Doğanlar!


Sidre

Önerilen Mesajlar

Bugün doğduysanız; çekici, güçlü, sağlıklı ve hayatı önemseyen bir insansınız. Güçlü bir bünyeniz olduğundan sağlıkla ilgili konularda bir çok kereler şans sizden yana olacak. Kuracağınız önemli ilişkiler hayatınızın 2.döneminde size daha fazla yarar sağlayacak. Bu sene, davranışlarınızı gözden geçirmeniz ve kendinizle ilgili yeni kararlar almanız gerekebilir.

 

26 Mart'ta Doğanlar...

 

Meraklı, ilgili ve kültürlü birisiniz. Yaşamı bir ödül olarak görür, elinizden geldiğince değerlendirmeye çalışırsınız. Genel olarak rahat bir yaşam sürecek, ideallerinizin ardından gidebilme şansını yakalayacaksınız. Sevgileri yüzeysel yaşayan biri olduğunuz için ikili ilişkilerde başarısızlıklar olabilir ancak iş yaşamınız başarılarla dolu olacaktır. Sizi mutlu etmek çok kolaydır, en ufak bir sözden, bir gülücükten ya da açan bir çiçekten dolayı yaşam sevinci yüklenebilir,sevinçle dolabilirsiniz. Arkadaşlıklarınız konusunda daha dikkatli olup, ailenize daha çok ilgi gösterirseniz başarılarınıza gölge düşürmemiş olursunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...