Jump to content

Zeynep Turan 8 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları!


Sidre

Önerilen Mesajlar

Koç

Bugünlerde, aşk hayatınızda ummadığınız yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Ay Balık burcunda hareket ederken endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Bazen mantığınız ve hisleriniz arasında kaldığınız oluyor. Bu hayatın bir cilvesi, herkes gün gelir seçim yapmak zorunda kalır. Siz de tedirginlikten kurtulmak için kararınızı vermelisin. Duygusallığınız, iş hayatınızı etkilemesin. Çünkü bu aralar önemli toplantılar ve kariyerinizde yeni adımlar söz konusu olabilir.

 

Aşk, seçimdir bazen. Aşkı yaşayabilmek için, fark etmek zorunda kalabilirsiniz. Umutlu olun, hisleriniz aşktan yana duracaktır.

 

Boğa

Ay Balık burcunda hareket ederken, çalışma hayatınızda, önemli bir adım attığınızı farkındasınız. Cesaretli davrandınız ve karşılığını en kısa zamanda göreceksiniz. Geleceğiniz ile ilgili planlarını, yavaş yavaş hayata geçireceksiniz. Bu durum, egonuzu besleyecek. Kapılar size ardına kadar açılacak. Fakat sevgilinize bencillik ettiğinizi göreceksiniz. Kendinize kariyer anlamında yatırım yaparken, onu arka planda bıraktınız. İlk önce kendi hayatınızı düşünerek programlama yapmak, sorunların çıkmasına neden olabilir.

 

Aşkta bencilliğe yer yok, farkına varın. Ben olmaktan kurtulup, biz olmaya başladığınızda; aşkınızı doyasıya yaşayacaksınız.

 

İkizler

Bugünlerde, partnerinizle aranızda geçen ufak tartışma; aklınıza takılacak. Aşmaya çalışmalısınız, takıntılı davranmak; size yardımcı olmayacak. Ay Balık burcunda hareket ederken, duygularınız ön planda olacaktır. Meraklanmayın, sandığınız kadar büyük sorunlarınız yok. Çalışma yaşantınızda, kendinizi toplamanın zamanı geldi de geçiyor. Egonuzu yükseltecek adımlar atmalısınız. Çünkü yüksek bir potansiyele sahipsiniz. Bunu sadece siz biliyorsunuz, bir faydası yok; kendinizi kanıtlamalısınız. Biraz cesaret ve özgüven, sizi hızlandırmaya yetecek.

 

Aşka değer vermeniz çok güzel fakat bazen aşırı hassaslaşabiliyorsunuz. Aşk bu kadar takıntıyı kaldırmaz, ağırlaşıp yük haline gelebilir.

 

Yengeç

İşyerinizde oldukça azimli ve gayretlisiniz. Disiplinli ve başarılı temponuz, gözlerden kaçmayacak. Bugünlerde, üstlerinizden duyacağınız güzel sözler; sizi mutlu edecek. O kadar pozitif olacaksınız ki, kendinizi ödüllendirmek için yüklü harcamalara bile girebilirsiniz. Aslında tasarruflu davranan bir kişiliğe sahipsiniz ama bugünlerde kendini şımartmak istiyorsunuz. Ay Balık burcunda hareket ederken, duygusal yaklaşımalar sergilersiniz. Sevgilinize hoş sürprizler hazırlama isteğiniz de, harcamalarınızda etkili olabilir.

 

Yaşam aşkla paralel gidince, sizden mutlusu yok. İçinizde kelebekler uçuşuyor. Çocuk gibi şen dolaşıyorsunuz etrafta. Aşkı böylesine saf haliyle yaşamak, herkese nasip olmaz

 

Aslan

Çekimser davrandığınız durumlar sözkonusu olabilir. Hayatınızın her alanında, emin olmadan; adım atmak istemiyorsunuz. Aslında akıllıca düşündüğünüzün farkındasınız. Tek dezavantajınız, bu halinizin sizi yavaşlatması. Sevgiliniz, bu hassasiyetinizin farkında; ama ilişkinizi de aynı kefeye koymanızdan rahatsız oluyor. Tedirginliklerinizin sınırını çizmelisiniz. Ay Balık burcunda hareket ederken, iş ve özel yaşamı birbirinden ayıran çizginiz, bugünlerde karışmış olabilir.

 

Aşkı güçlendiren, güven duygusu; zayıflatansa kuşku! Kaygıya yer bırakmayın, soru işaretlerinizi giderin; aşkınızı sınamayın.

 

Başak

Fazlaca kuralcı davranacağınız günler sizi bekliyor. İş hayatınızda, size avantaj sağlayacak. Birlikte çalıştığınız insanların, daha sistemli ve daha verimli olmalarına yardımcı oluyorsunuz. Ay Balık burcunda hareket ederken, ekibinizin motivasyonuna olumlu katkılarınız, takdir toplayacak. Fakat sevgilinize karşı aynı tavır içinde olmanız, onun pek hoşuna gitmeyecek. Kendisini kontrol etmeye çalıştığınızdan şikâyet edebilir. Sıkıcı bir partner olmak istemiyorsanız, güler yüzlü ve rahat davranın.

 

Aynı yaklaşımla, hayatın her alanında aktörlük edemezsiniz. Aşk, özel ilgi ve alaka bekler. Yaşamınızda size başarı getiren tavrınız, aşkta pek işinize yaramayabilir.

 

Terazi

Ay Balık burcunda hareket ederken, aşk hayatınız, bugünlerde aklımızı meşgul edebilir. Oldukça güzel ama bir o kadar da kafa karıştırıcı gelişmeler söz konusu. Aslında ilişkinize heyecan katma isteğiniz, ortalığı karıştırıyor. Yanlış anlaşılmalara mahal vermeden, ince düşünerek hareket etmelisiniz. Bu bağlamda İşlerinize de yoğunlaşamayabilirsiniz . Birikmiş yapılacaklar, gözünüzü korkutmasın. Paniklemeden bir başlangıç yapın, gerisi gelecektir.

 

Aşkın ilacı tabii ki heyecan. Fakat dengeyi iyi kuramazsanız, sahip olduklarınızı da tehlikeye atarsınız. Dikkatli davranın.

 

Akrep

Yoğun çalışma saatleri geçiriyorsunuz. Takdir almak, tabii ki hakkınız. Fakat egonuzu ve beklentinizi fazla yüksektutuyorsunuz. Üstlerinizin sizden beklentilerini boşa çıkartmayacaksınız fakat biraz daha mütevazı olmaya çalışın. Yoksabaşarılı da olsanız, istenmeyen kişi ilan edilebilirsiniz. Partneriniz de bu kibirli hallerinizden rahatsız. Etrafınızdakiinsanları kırdığınızı, farkına varmıyorsunuz. Özellikle sevgilinizi çok üzüyorsunuz. Aranızda gerginlikler yaşanabilir. Üzerinizde aşırı bir stres ve öfke barındırıyorsunuz. Sağlığınıza da zararı dokunuyor.

 

Aşkınızı zedelemeyin, geri dönüşü zor olabilir. Pişmanlıklar yaşamak istemiyorsanız, dünyanın sizin etrafınızda dönmediğini; artık anlayın. Ay Balık burcunda hareket ederken, duygusal tepkiler verebilirsiniz.

 

Yay

Bugünlerde kendinizi işlerinize vereceksiniz. Enerjinizin çoğunu, iş yerinde harcamak istiyorsunuz. Çünkü sevgilinizin uçarı tavırları, sizi fazlasıyla rahatsız ediyor. Onun yanında, huzur bulamadığınız için başka yerlerde mutluluğu arıyor olabilirsiniz. Aslında özel yaşantınızdaki problemleriniz, iş hayatınıza olumlu yansıyacak. Zamanınızı, aklınızı; kariyerinizle dolduracaksınız. Mesleğinizle ilgili cesur kararlar alma safhasına bile gelebilirsiniz. Uzun vadeli planlar söz konusu. Ay Balık burcunda hareket ederken işiniz ile ilgili ciddi kararları askıya almanızda yarar var. Duygularınız değişebilir. Uzun vadeli planlar söz konusu.

 

Aşka küsmek, bazen iyi geliyor. Yaşamın belli olmayan çıkmazlarında, insan kendine iyi ya da kötü; bir yol çizebiliyor.

 

Oğlak

Kendinizi daha iyi tanımaya yönelik tecrübeler yaşayabilirsiniz. Siz, kaybetmekten çok korkuyorsunuz. Her zaman emin adımlarla ilerlemek istiyorsunuz. Risk almak, pek size göre değil. Böylesine temkinli davrandığınız için kazançlarınız artacak.

 

Korkularınız, özel yaşantınızdaki kararlarınızı da etkiliyor. Uzun vadeli ilişkiler, sizi mutlu eder. Bu bağlamda, fedakârlıklar yapabilirsiniz. Emin ol, değecektir. Ay Balık burcunda hareket ederken, emek verdiğiniz ilişkiniz, güçlü durmanızı sağlayacak.

 

Aşkta fedakâr olmak, kayıp değil; ayıp değil. Gururunuzu bastırmanız, sizin avantajınıza olacak. Sabırlı olun ve bekleyin.

 

Kova

Ay Balık burcunda hareket ederken, kafa karışıklığı, gündeminizi dolduracak gibi gözüküyor. Hiç ummadığınız bir şekilde, bir insandan etkilenebilirsiniz. Bu durum, sevgilinizin gözünden tabii ki kaçmayacak. Aranızda ciddi kıskançlık problemleri çıkabilir. Fakat ona hak vermelisiniz. Kendinizi partnerinizin yerine koyun. Tepkisinin az bile olduğunu düşünebilirsiniz. İş yerindeki dalgınlığınızı anlamakta, çalışma arkadaşlarınız zorlanabilir. Özel yaşantınızla ilgili kararsızlıklarınızı, kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.

 

Üzücü de olsa, aşk; tercihlerinizi ani bir şekilde değiştirebilir. Uyum sağlamakta zorlandığınızda, insan hata yapabilir. Kendinizi acımasızca eleştirmeyin.

 

Balık

Maddi giderlerinize yönelik, doğru kararlar aldığınızı göreceksiniz. Rahatlamanıza ve ileriye dönük adımlarınızda, daha pozitif olmanıza neden olacak. Israrcı ve inatçı davranmanız, çok işinize yaradı.

 

Yaşam alanınızda, istediğiniz değişiklikleri yapabilecek bütçeye artık sahip olabilirsiniz. Sevgiliniz de bu durumdan pek hoşnut. Çünkü o da uzun zamandır sabırla bekliyor. Ay burcunuzda hareket ederken, ilişkinize yoğunlaşabilirsiniz. Size karşı hep anlayışlı ve sabırlı davrandı. Kıymetini zaten biliyorsunuz.

 

Aşk ve para, her zaman tartışılan iki kavram. Neticede maddi güç, aşkı tazeleyecek ve ilişkiye heyecan getirecek imkânları sağlıyor. Hayatın gerçekleri, bazen sevimsiz olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...