Jump to content

10 Nisan 2013 Ay Takvimine Göre Günün Önerileri!


Sidre

Önerilen Mesajlar

GÖKYÜZÜNDE BUGÜN

 

YENİ AY, KOÇ BURCUNDA

 

Bırakmak istediğiniz her türlü alışkanlığınız ve davranışınızdan uzaklaşmak için en mükemmel zaman dilimi. Sigara tiryakisi iseniz Yeni ay haftasını iyi değerlendirin. Bugünlerde ameliyat ve estetik operasyonlardan uzak durmakta fayda var. Beklenmedik problemler yaşanabileceği gibi iyileşme süresi de uzun sürecektir. Güneş, Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar için yeni başlangıçları, olumlu etki ve enerjileri beraberinde getirmekte.

 

İsteklerinize ve hedeflerinize odaklanın, hazırlıklarınızı yapın ve yaşamınızı yeniden şekillendirip başarıya ulaşabileceğiniz bu özel süreci olabildiğince iyi değerlendirmeye çalışın. Koç, Aslan ve Yay burçları Yeni ay enerjisi ile olumlu etkilenecek ve enerjileri yükselecektir. Bugün ruhsal çalışmalar ve meditasyon için oldukça uygundur. Dikkat edilmesi gereken konular ise acele davranışlar sonucunda yaşanabilecek kazalar. Trafikte dikkatli olun, ağır spor yapanlar sakatlanmalara ve ters hareketlere karşı dikkatli olmalı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...