Jump to content

Rezzan Kiraz 13 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları!


Sidre

Önerilen Mesajlar

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

 

Sevgili Balık, bugün bazı yükümlülükleriniz ön planda olacak ve onların peşinden koşturacaksınız gibi görünüyor. Ay yıldız haritanızın en tepe noktasında olduğundan sizi lider pozisyonunda yapıyor belki ama bazı sorumluluklar da yüklüyor. Genelde görevlerinizden pek şikayetçi değilsiniz. Ancak öğlen tüm bu sorumluluklardan birden silkelenmek isteyebilir ve çevrenizin hiç beklemediği şekilde sert bir tepki gösterebilirsiniz.

 

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

 

Sevgili Kova, Sevgili Kova, Ay bugün arkadaşlık evinizde. Bugün artık sorumluluklara biraz ara verip kalabalık ortamlarda rahatlayabilirsiniz.

Partnerinizin bazı sorumlulukları olabilir ama o da sizinle gruplarda iyi vakit geçirecek. Çelişkili bir durum yok. Ancak öğle yakınlarında

katılacağınız kalabalık bir ortam maddi açıdan beklediğiniz gibi olmayabilir.

 

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

 

Sevgili Oğlak,Sevgili Oğlak, bugün Ay yıldız haritanızın en sakin bölgesinde. Son birkaç günün sosyal yorgunluğunu üzerinizden atmak için yalnız olmak isteyebilirsiniz. Aslında kendi kendinize kalmak iç dünyanızı zenginleştirmenize yardımcı olacak. Öğle yakınlarında yakın bir yere gitmeniz ya da yakın çevrenizle bir araya gelmeniz gerekebilir.

 

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

 

Sevgili Yay, Ay bugün burcunuzda ve sizi aydınlatıyor. Ay burcunuzda iken duyguları bastırmak zordur. Bugün spot ışıkları üzerinizde iken

duygularınızı saklamak da pek mümkün olmayacak. Gelecekle ilgili ciddi planlarınız olabilir. Bugün onlara odaklanabilir ve sağlam kafa ile

net görüşler elde edebilirsiniz. Öğle yakınlarında evle ya da anne babanızla ilgili ani bir gelişme ya da ufak bir huzursuzluk olabilir.

 

Akrep Burcu (23 Ekim - 21 Kasım)

 

Sevgili Akrep, Sevgili Akrep, Ay bugün para evinizde. Birkaç gün önce Ay burcunuzda iken derin duygularınızla yüzleşmiş olabilirsiniz ancak bugün maddi dünyaya açılmanın zamanı geldi. İlgilenmeniz gereken para konuları olabilir. Öğle yakınlarında sürpriz bir sosyal aktivite umduğunuzdan

daha masraflı olabilir.

 

Terazi Burcu (23 Eylül - 22 Ekim)

 

Sevgili Terazi, Yay burcunda bulunan Ay, sizin iletişim ve kısa geziler evinizi vurguluyor. Aynı zamanda kardeş, kuzen gibi yakın akrabalarınız da vurgulanıyor. Hareketli bir gün geçirebilirsiniz, telefonunuz hiç durmadan çalabilir ya da mesaj trafiğiniz çok hızlı olabilir. Öğle yakınlarında beklemediğiniz bir görevle karşılaşırsanız biraz sinirlenebilirsiniz.

 

Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)

 

Sevgili Başak, Sevgili Başak, Ay bugün Yay burcunda yani sizin yıldız haritanızın yuva sektöründe. Eve ve aileye dönük bir gün geçirebilirsiniz. Evde sakin bir ortam size çok iyi gelebilir. Anne babanızı ziyaret edebilir ya da ev gezmelerini tercih edebilirsiniz. Öğlen yakınlarında partnerinizin ani bir çıkışı ya da sürpriz bir davranışı sizi biraz heyecanlandırabilir.

 

Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)

 

Sevgili Aslan Ay bugün sizin gibi ateş elementi olan Aslan'da ve size uygun enerjiler veriyor. Keyfinizin yerinde olduğu bir gün. Aşk ve

eğlenceye yaklaşımınız sınırsız ve çılgın ölçülerde değil, tam tersi son derece sağduyulu ve pratik. Anlamı olan ilişkilere zaman ayıracaksınız.

 

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

 

Sevgili Yengeç, Ay bugün iş ve sağlık evinizde. Bunun anlamı günlük işlerle meşgul olacaksınız demektir. Detaylı günlük işler ve görevler önceliğiniz olacak. Sağlığınızı korumak ve iyi beslenmek de önemli konulardan. Egzersiz yapmaya, dengeli ve sağlıklı beslenmeye karar verebilirsiniz.

 

İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)

 

Sevgili İkizler, Ay bugün zıt burcunuz ama aynı zamanda da partnerlik burcunuz olan Yay'da. Bugün yine ikili ilişkiler ön planda. Partnerinizle pek çok konu hakkında konuşabilir, düşüncelerinizi birbirinize sakin bir şekilde açabilirsiniz. Öğle yakınlarında beklemediğiniz sorumluluklar bir anda ortaya çıkabilir ve ufak bir karışıklık yaratabilir.

 

BOĞA BURCU (20 Nisan - 20 Mayıs)

 

Sevgili Boğa, Ay bugün size pek uymayan ateş burcu Yay'da. Bugün müşterek para konularına odaklanabilirsiniz. Öğle yakınlarında beklemediğiniz bir program veya bir arkadaşınızın ani bir hareketi huzurunuzu kaçırabilir. Esnek olur ve anı yaşayabilirseniz hayattan daha fazla zevk alabilirsiniz.

 

KOÇ BURCU (21 Mart - 19 Nisan)

 

Sevgili Koç, Ay bugün sizin gibi canlı ve hevesli bir ateş burcu olan Yay'da ve kendinizi iyi hissedeceğiniz enerjiler veriyor. Bugün bakış açınız daha geniş ve genel olarak hayata yaklaşımınız daha iyimser. Aşk ilişkinizde veya varsa çocuğunuzla ilgili konularda uzun vadeli vesağlam temelleri olan planlar yapmak isteyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...