Jump to content

13 Nisan 2013 Ay Takvimine Göre Günün Önerileri!


Sidre

Önerilen Mesajlar

GÖKYÜZÜNDE BUGÜN

Bugün Ay boğa burcunda dolaşıyor. Boğaz ve tiroid bezlerimiz uyarılıyor. Boğa burcu astrolojide boyun, boğaz,ses telleri, damak(tat alma), bademcikleri temsil eder. Bu yüzden sağlığımızda üşütme, nezle, öksürük, larenjit, salgıbezi şişmesi, boyun tutulması ve incinmeleri yaşayabiliriz.Ailemizle ve ikili ilişkilerimizde keyifli ortamlarda bulunmak bizi rahatlatacak. Hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak, para çoğaltmak için harekete geçebiliriz.

 

Güneş, Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar için duygusal ve finansal konularda şanslı bir gün. Kendinizi son derecehuzurlu hissedecek, gün boyu olumlu etkilerle güçleneceksiniz. Önemli iş görüşmelerinizi bugün yapmanız yararınızaolacaktır.

 

Sağlık problemi olan Boğa’lar, sevindirici haberler alabilir, sağlığınıza kavuşmanın mutluluğunu tüm sevdiklerinizlekutlayabilirsiniz. İş ve aşk hayatınızda güçlü etkiler sizinle, keyfini çıkarın ve şansın, mucizelerin getirdiği güzellikler için şükredin. Güneş, Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar, sizler de bugün aşk hayatınızda cesur ve radikal kararlar alabilir, mecburiyetlerinizin değil yüreğinizin götürdüğü yere gidebilirsiniz.

 

Güneş, Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar için yeni başlangıçları, olumlu etki ve enerjileri beraberinde getirmekte. İsteklerinize ve hedeflerinize odaklanın, hazırlıklarınızı yapın ve yaşamınızı yeniden şekillendirip başarıya ulaşabileceğiniz bu özel süreci olabildiğince iyi değerlendirmeye çalışın.

 

Koç, Aslan ve Yay burçları Yeni ay enerjisi ile olumlu etkilenecek ve enerjileri yükselecektir. Bugün ruhsal çalışmalar ve meditasyon için oldukça uygundur. Dikkat edilmesi gereken konular ise acele davranışlar sonucunda yaşanabilecek kazalar. Trafikte dikkatli olun, ağır spor yapanlar sakatlanmalara ve ters hareketlere karşı dikkatli olmalı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...