Jump to content

Rezzan Kiraz 15 Nisan 2013 Günlük Burç yorumları!


Sidre

Önerilen Mesajlar

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık, İçinizdeki geçmiş kırıntılarla yeni bir aşk ilişkisi başlatma niyetinde görünüyorsunuz. Bu durum, bir dönem çeşitli sıkıntılara neden olabilir. Gelecek planlarınıza bugünlerde bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Yurtdışında yaşayan arkadaşınızın size enteresan teklifleri olacak. İlgi duyacak ve iş yaşamınıza yeni bir yön vereceksiniz.

 

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

Sevgili Kova, Sevgili Kova, Ay bugün arkadaşlık evinizde. Bugün artık sorumluluklara biraz ara verip kalabalık ortamlarda rahatlayabilirsiniz.

Partnerinizin bazBir arkadaşınız sizinle önemli bir şeyler paylaşmak istiyor. Ona yararı olabilir düşüncesiyle iyi niyetli bazı girişimleriniz, yanlış anlamalara yol açabilir. İş hayatınızın günlük sorunları bugünlerde gözünüze olduğundan büyük görünecek, duygusal yorgunluklar eforunuzu düşürebilir. Aşk yaşamınızda sandığınızdan daha etkileyici ve ciddi bir ilişki içindesiniz.

 

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Sevgili Oğlak, İş yerinizdeki olumlu gelişmeler hem kariyerinizi hem de ekonomik durumunuzu iyileştirecek gibi görünüyor. Çalışkanlığınızdan çok yetenekleriniz ve insan ilişkilerinizdeki başarınız göz dolduruyor. Aşk ilişkinizde bazı kusurlarınız var, bunları görmezden gelemezsiniz. Bir süre daha aldırmaz, umursamazsanız sevgilinizin şikayetleri iyice artacak gibi görünüyor.

 

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay, Aşk ilişkinizde mutluluk içindesiniz. Son derece coşkulu sürdürüyor, kızgınlıkları, tartışmaları da aynı yoğunlukta yaşıyorsunuz. İş yaşamınızda bir yetki sorunu, önemli bir problem olarak önünüzde önünüzde duruyor. Bu problem bir süre daha sürebilir. Para konularında sabırlı olursanız, gelişmelerin sizin istediğiniz gibi sonuçlanması ihtimali oldukça fazla. Geliriniz artacak gibi gözüküyor.

 

Akrep Burcu (23 Ekim - 21 Kasım)

Sevgili Akrep, Sevgilinizin sizinle ilgili sorunları var. Henüz dile getirmemiş olsa da bazı rahatsızlıklar yaşadığının farkındasınız. Bugün bu konuyla ilgili bir konuşma geçebilir aranızda. Olumlu bir çözüm gözüküyor. İş dünyanızda planlarınız yavaş, yavaş tutuyor. Bunun harcadığınız emeğin haklı bir karşılığı olduğunu düşünüyorsunuz. Bu durum, ekonomik olarak da size bir rahatlık getirecek.

 

Terazi Burcu (23 Eylül - 22 Ekim)

Sevgili Terazi, Para durumunuz giderek düzeliyor, önümüzdeki günlerde önemli bir ihtiyacınızı giderecek miktarlar elinize geçebilir. Aile ilişkilerinizde son günlerin problemleri, önümüzdeki günlerde sürpriz gelişmelerle ortadan kalkacak. Gönül ilişkinizdeki uyum ve coşku giderek artıyor. Duygularını yeterince dile getiremese de gözünün sizden başkasını görmediğinden eminsiniz.

 

Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak, Sevgilinizle ilişkinizde bir problem gözükmemekle birlikte, onun sizinle paylaşamadığı sorunları var. Sizin fark etmemeniz onda belli rahatsızlıklara yol açıyor. Yeni tanıştığınız insanlardan, gelecekte hayatınızda önemli yer edecek biri çıkabilir. Akşama toplu bir buluşmanın içinde olabilirsiniz. Sürprizi bol bir gece, size beklenmedik hoşluklar sunabilir.

 

Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Sevgili Aslan İş yaşamınız mükemmele yakın. İşinize olan bağlılığınız sizi başarılı yapmakla beraber, özel yaşamınızı biraz ihmal etmenize neden oluyor. Sizi sevindirecek bir para haberi alabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki monotonluk bir süre daha sürecek gibi görünüyor. Maddi konularda mevcut kaynaklarınızla ilgili yanılgılarınız, sonradan düş kırıklıkları yaratabilir.

 

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, Sevgilinizle uyumunuz tam. Tek sorununuz küçük özel sorunlarınıza başkalarıyla birçok insanı ortak etmeniz. Herkes sizin ilişkiniz hakkında bildiği gibi konuşabiliyor. Bugünlerde onunla kısa bir yolculuk yapabilirsiniz. Bu ikinize de iyi gelecek. Bir yakınınızla fazla ciddiye alınmayacak bir nedenle tartışma yaşayabilirsiniz.

 

İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler, İşlerinizdeki hareketlenme sizi çok sevindiriyor. Önümüzdeki günlerde daha da hareketlenecek. Maddi durumunuz, sizi ince hesaplardan kurtaracak gelişmelere açık. Aşk yaşantınızdaki küçük sorunların zaman içinde kendiliğinden çözüleceğini düşünüyorsunuz. Oysa sevgiliniz, küçük de olsa sorunlar üzerinde konuşma yanlısı gibi.

 

BOĞA BURCU (20 Nisan - 20 Mayıs)

Sevgili Boğa,Sevgiliniz sizden biraz daha ilgi bekliyor. Sizinle ilgili planlarında ona olumlu yanıt vermeniz yararlı olacak. Soğukkanlılığınız önemli durumlarda sizi çok avantajlı bir duruma sokuyor. İş yaşamınız İş yaşamınızdaki başarılarınızın en büyük dayanağı bu özelliğinizden kaynaklanıyor gibi. Bugünlerde önemli bir kararda yine bu soğukkanlılığınızın yararını göreceksiniz.

 

KOÇ BURCU (21 Mart - 19 Nisan)

Sevgili Koç,Bazı kaygılarınız var. Kaygılarınızın yersiz olduğunu siz de biliyorsunuz. Bugünlerde bunun üzerine gidecek cesareti bulabilirsiniz. Aşk yaşantınızda biraz tutucu birisiniz. Yeni bir şeyler hissettiğinizde bu tutuculuktan kurtuluyor, ama iş ilişkiyi başlatmaya geldiğinde önünüze pek çok koşul koyuyorsunuz. Daha net, anlaşılır olmaya çalışmalısınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...