Jump to content

Zeynep Turan 16 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları!


Sidre

Önerilen Mesajlar

Koç

İş hayatınızla ilgili kararsızlıklar yaşamanıza sebep olacak durumlar ile karşılaşabilirsiniz, bilginize. İyi ya da kötü, hızlıca seçimler yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Ay İkizler burcunda hareket ederken, daha gayet anlayışlı ve yapıcı davranıyorsunuz. Bu da sizi olan saygınlığı arttırabilir, dikkat! Bakış açınızın geniş olması sebebiyle yeniliklere sıcak bakıyorsunuz. Sevgilinize karşı nazik tavırlarınız, onu çok mutlu ediyor. Beraberliğinize karşı, özenli ve ince fikirlisiniz. Her anlamda bu tavırlarınız size avantaj sağlıyor, bilginize.

 

Boğa

Bugünlerde, cesaretle adım atmanızın zamanı olabilir, bilginize. İş yerinizde, kararlı ve net hareket ederseniz, elde ettiğiniz sonuçlardan oldukça memnun kalacaksınız, dikkat! Zaten çalışma ortamında uygun koşulların oluştuğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ay İkizler burcunda hareket ederken, kalıcı olmasını istediğiniz işlerde başarı elde edebilirsiniz. Maddi konularda temkinli davranmayı elden bırakmamalısınız. Ödemeleriniz ile ilgili büyük sıkıntılarınız olmasa da programlı hareket etmek sizin için her zaman daha iyi olacaktır. Sevgilinizin bazı tavırları, dikkatinizi çekebilir. Düşündüklerinizi beklemek yerine o an söylemeniz gereksiz kuruntuların önüne geçecektir, dikkat!

 

İkizler

İşyerinizdeki sabırsız tavırlarınız arkadaşında farklı sebepler olabilir. Birazda kendi ruh halinizle ilgili olduğunu unutmayın. Yeni bir şeylerin olmasını durup bekleyemezsiniz, sizin hareket geçmeniz gerekiyor, dikkat!Ay burcunuzda hareket ederken, iletişiminizin kuvvetlendiğini görebilirsiniz. Aileniz ile birlikte alacağınız ortak kararlar geleceğe dair umutlarınızı arttırabilir. İstikrarlı bir şekilde hareket ederseniz istediklerinizi elde edebilirsiniz, dikkat! İlişkinize dair heyecanınızın azaldığını düşünerek biraz mesafeli durmayı tercih edebilirsiniz. Sorunlarınızı karşılıklı konuşmalı ve ortak bir karara varmalısınız.

 

Yengeç

Ay İkizler burcunda hareket ederken, plan yapma yeteneğiniz, işyerinizde bir adım öne geçmenizi sağlayacak, bilginize. Sorumluluk almaktan kaçmayacaksınız. Bu da size maddi ve manevi kazançlar olarak geri dönebilir, dikkat! Partneriniz de sizi mutlu gördükçe, mutlu oluyor. Zamanında bu ilişki için fazlasıyla verici davrandınız. Şimdi güven kazandınız ve değerinizin sevgilinizin gözünde daha da arttığını göreceksiniz. Ayrıca ikiniz de maddi gücün ne kadar önemli olduğunu anladınız. Sizin planların ağırlık kazandığı bir süreç olabilir.

 

Aslan

Yaşamınızda sahip olduğunuz tüm değerlerin farkındasınız, fakat bunu göstermekte zaman zaman zorlanabiliyorsunuz, bilginize. İşlerinizin giderek artması sizi korkutmak yerine aksine cesaretlendirecektir, dikkat! Siz geri çekilmekten ziyade üstüne gitmekten hoşlanırsınız, bilginize. İkili ilişkilerinde bazı sorunlar yaşanabilir. Soğuk ve tepkisiz olmakla suçlanabilirsin, dikkat! Ama bunlar büyütülecek konumda olmayacaktır. Ay İkizler burcunda hareket ederken, maddi konularda giderek artan bir grafik çiziyorsunuz. Bu tablo hoşunuza gidecektir. Bazı alacaklarınız var ise bu dönemde alacaklarınızı temin edebilirsiniz. Aşk hayatınızda sabır size çok şey katacaktır. Dinledikçe nelerin yapılması gerektiğini göreceksiniz.

 

Başak

Bugünlerde inatçı tavırlarınızla öne çıkabilirsiniz. Zaten sabit fikirli bir yapıya sahipken, tavırlarınızla da bunu pekiştirmek; fazla kaçabilir, bilginize. İş hayatınızla ilgili tedirginlikleriniz olsa da işlerinizin aksamadığını görebilirsiniz. Detaylara bu kadar takılmak bazen olumlu bakmanızı engelleyebiliyor. Sevgilinizle bazı fikir ayrılıklarında haksız olduğunuz konular olabileceğini kabul etmelisiniz. Zaten düşününce sizde hak veriyorsunuz. Ama tepkileriniz bazen kontrolsüz olabiliyor. Ekonomik anlamda rahatlayacağınız dönem için sabırsız olabilirsiniz. Biraz beklerseniz her şeyin iyiye gittiğini göreceksiniz. Ay İkizler burcunda hareket ederken, Nalyışın ve iletişimin daha hakim olduğunu görebilirsiniz.

 

Terazi

Her şeyi gereğinden fazla sorguluyorsunuz. Dikkatli bir yapınız var. Detaylardan bir bütün oluşturabilirsiniz. Bu özelliğiniz, işyerinizde size artılar katabilir, bilginize. Kariyerinizde, istikrarlı çalışmalarınıza devam ederseniz kısa zamanda sonuç elde edebilirsiniz. Çalışma ortamınızda ki dedikodulara kulak asmadan bildiğiniz yolda ilerleyin. Ay İkizler burcunda ilerlerken, çok yönlü olduğunuzu görebilirsiniz. Birden fazla konuyla ilgilenebilirsiniz. Özel hayatınızda düşünce bazında bazı ayrılıklar yaşayabilirsiniz, dikkat! Sizin sorgulayan bir tavrınızın olmasına karşı sevgilinizde sorgulayan tavırları çakışıyor olabilir. Aranızdaki güven problemini çözmeniz gerekiyor, bilginize. Zamanında yapılan konuşmalar her zaman sorunları büyümeden çözmenize yardımcı olacaktır.

 

Akrep

Bugünlerde, düşünce trafiğiyle dolu saatler geçirebilirsiniz, bilginize. İş ortaklarınızla, fikirlerinizi paylaşmak isteyeceksiniz. Doğru yolda ilerlediğinizi, ileriki günler size gösterecek. Ay İkizler burcunda hareket ederken, rica ilişkilerinizi geliştirmek daha kolay olacaktır, bilginize. Olumlu geri dönüşümler yaşanabilir, bilginize. Aklınızı kurcalayan konularda danışarak yol almanızda yarar var, dikkat! Hareketi seven bir yapınız var bu yüzden hiçbir işi yarım bırakmak istemezsiniz. Ay İkizler burcunda ilerlerken, Bazı yarım kalan işlerinizi tamamlamak için kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte harcamalarınızda bir artış olabilir. Ekonomik açıdan planlarınızı sarsacak türden olmayacaktır.

 

Yay

İşyerinizde kendinizi sınayacak durumlarla karşılaşabilirsiniz, bilginize. Yoğunlukta olsa kendinize has bir çalışma tarzınız var ve bundan ödün vermek istemeyebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yeni sorumluluklar almaya hazırsınız zaten. Özel yaşamınızda nihayet dengeler kuruluyor. Ufak çapta sorunlarınız vardı, ama hepsinin geride kalması ile ilişkiniz beklediğiniz seviyeye geldi. Mutlusunuz, hayatınızın her alanına yayılsın istiyorsunuz. İlişkiniz için çok emek verdiniz, şimdi keyfini çıkarıyorsunuz. Ay İkizler burcunda ilerlerken, ilişkinizin derinleştiğini ve karşılıklı iletişiminizin daha da arttığını görebilirsiniz.

 

Oğlak

Ay İkizler burcunda hareket ederken, karşınıza çıkacak fırsatlar için hem açıkgözlü hem de cesaretli davranmalısınız, bilginize. Siz zaten başarıya odaklandığınız zaman elinizdeki bütün kozlarınızı kullanırsınız. İstediklerinizi elde ederken mücadele ettikçe sizin için daha bir anlam kazanacaktır. Çok şanslısınız ki sizi her koşulda destekleyen bir sevgiliye sahipsiniz. Bu yüzden, onun isteklerine karşı çok hassas davranıyorsunuz. İlişkinizde daha konuşkan taraf olabilirsiniz. Onunda sizi mutlu ettiği bir gerçek. İlişkiniz sizin için gelecek vaad ediyor olabilir. Planlarınızı bu yönde şekillendirebilirsiniz.

 

Kova

Çalışma ortamınızda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz, bilginize. Yeni bir proje ya da sorumluluklarda değişim sizi şaşırtabilir. Ay İkizler burcunda hareket ederken, yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Alacağınız kararlar kısa vadede çok bir şey vaad etmese de, uzun vadede kazanç getirecektir, dikkat! Aile ve arkadaşlarınıza son zamanlarda zaman ayırmakta sıkıntı yaşamış olabilirsiniz. Size karşı biraz sitemkar sözlerine karşı anlayış göstermelisiniz. Sevgilinizin gelecek ile ilgili fikirlerine önem vermelisiniz. İleri görüşlü bir bakış açısına sahip olması size de yeni fikirler katabilir. Karşılıklı ilgi ve alaka, aşkı korumaya alıyor. Korkmayın, sağlam temellere dayalı ilişkiniz; sarsılmaz gibi görünüyor.

 

Balık

Çalışma ortamınıza odaklanacağız bu günlerde bazı ihmalleriniz söz konusu olabilir, bilginize. Sizin için önemsiz olan bazı detaylar, farklı kişiler için büyük anlamlar ifade edebilir. Siz gözlemleriniz ile hareket etmeyi tercih edebilirsiniz. Bu yüzden bazı konuları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Ay İkizler burcunda ilerlerken, çözümlemeniz gerekenlerin sırasıyla ortadan kalkdığını görebilirsiniz, dikkat! İlişkiniz ve sevgiliniz için daha çok zaman ayırmanız gerekiyor. Son zamanlarda kendinizce haklı olduğunuz sebeplerden dolayı ihmaller söz konusu olmuş olabilir. Anlattığınızda size anlayış göstereceğinden şüpheniz olmasın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...