Jump to content

Orhan Gencebay: O'nu Çok Eksik Tanıyoruz


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın resmi yayın organı Gençlik Spor Dergisi, "Kutlu Doğum Haftası" hasebiyle Türkiye'den bir çok ünlününPeygamber Efendimiz (A.S.M.) ile ilgili düşüncelerine yer verdi.

 

Çok sevilen ses sanatçısı Orhan Gencebay,Peygamber Efendimiz (A.S.M.) hakkında fikirlerini şöyle dile getirdi: "O en büyük paylaşımcı. O’nun yüce adaletiyle insanlık çok farklı yerlere geldi. Ben Yaradan’a bütün varlığımla kayıtsız şartsız teslim olduysam tabi ki en büyük rol, Peygamberimizin (A.S.M.) öğretilerinindir.

 

Çünkü Peygamberimiz (A.S.M.) kendisinde olan bütün güzellikleri bize nakletmeye çalıştı. Biz O’nun değerini yeterince bilmiyoruz. O’nu çok eksik tanıyoruz, yeterince hissedemiyoruz.

 

Bir gün daha iyi olacağımıza inanıyorum. Her yıl O’nu Kutlu Doğum Haftası adı altında anmak çok büyük bir onur. O’na bu saygıyı göstermek harika. Ne mutlu bize. En büyük saygımız ve sevgimizle O’nu yad ediyoruz."

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...