Jump to content

Söylemez: Atatürk'te Birleşmemiz AKP'ye ve Amerika'ya Korku Saldı


quardian

Önerilen Mesajlar

[h=2]Milli Merkez Anayasa Forumu AKP Hükümeti'nin bölünme Anayasa'sına karşı il il, ilçe ilçe dolaşmaya devam ediyor. 149'uncu forum Bilecik'te yapıldı. [/h] videologo.jpg

Bölünme anayasasına "hayır" diyen Milli Anayasa Forumu'nun buluşmalarında yurttaşların ilgisi artarak devam ediyor.

 

149'uncusu Bilecik'te düzenlenen foruma 400'ü aşkın yurttaş katıldı.

 

Forumda konuşan İşçi Partisi Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey, AKP iktidarını 8 Nisan'da yıkılan barikatlara benzetti.

“8 Nisan'da Silivri'de tarih yazdık. Millet 60 yıldır elinden alınmış olan tarih yazma hakkını 8 Nisan'da Silivri'de tekrar ele geçirmiştir. 8 Nisan'da Silivri'de yıkılan barikatlar gibi Tayyip Erdoğanların iktidarı da yıkılacaktır. Biz haklıyız zafere yürüyoruz.”

 

Eski Devlet Bakanı Ufuk Söylemez de birleşme vurgusu yaptı.

“Amerikancıları Kürtçüleri bağnaz yobazların en çok korktuğu şey Türk milletinin sağ sol demeden parti ayrımı gözetmeden birlik ve beraberliğini ortaya koymasıdır. Şu an da AKP iktidarının da Amerika'nın da yobazlarında bölücülerinde uykusunu kaçıran Atatürk'te birleştik diyen bir milli demokrat yurtsever vatansever harekettir.”

 

Emekli Tümgeneral Naci Beştepe'nin "Türk ordusu hiçbir zaman yenilmedi, gerekirse er olarak yeniden göreve başlarım" sözleri katılımcılardan büyük alkış aldı.

“AKP Hükümeti elini kolunu vermiştir bu hükümetin bu işten anlının akıyla Türk milletinin istediği gibi kurtulma şansı yoktur. Türk ordusu hiçbir zaman hiçbir güce yenilmemiştir yenilemez bugün devam et desinler ben tekrar er olarak silahlı kuvvetlerde mücadeleye giderim böyle bir ordu yenilmez.”

 

Yeniçağ Gazetesi yazarı Yavuz Selim Demirağ'ın gündeminde de son günlerde devlet kurumlarından kaldırılan T.C ibaresi vardı.

“T.C dediğimiz Türkiye Cumhuriyet'i cümlesinde rahatsızlar T.C kaldırmaya çalışıyorlar W.C yüzlüler.”

 

ulusalkanal.com.tr

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...