Jump to content

TGB'den Kamuoyuna Önemli Duyuru!


quardian

Önerilen Mesajlar

[h=2]Değerli Basın Mensupları; TGB’nin ismi kullanılarak iki (2) gündür belli merkezlerden bir saldırı yürütülmektedir. Dün (16.04.2013) çok sayıda internet sitesi TGB adını kullanan kişilerce hacklendi. Sitesi erişime engellenen kişilerin bizlere ulaşması üzerine, biz de durumdan haberdar olduk.[/h]Bu saldırıyı yürüten merkez kendisini TGB olarak tanıtıyor ve hacklediği internet sitelerinde "23 Nisan Türkiye'de NATO üslerine öfke günü” adıyla görseller yayımlıyor ve 23 Nisan günü patriotlara karşı eylem yapılacağını vurguluyor.

 

Aynı merkez tarafından bugün (17.04.2013) de basına faks çekilerek “23 Nisan Öfke Günü” çağrısı yapılıyor. TGB adına “öfke ve kin yayan” eylemler yapmaktan bahsediliyor!

 

Bir provokasyonla karşı karşıyayız! TGB’nin milletimize güvenen ve milletimizin güvenini kazanan doğru eylem çizgisi, bir merkez tarafından “kin ve öfke” söylemleriyle zedelenmeye çalışılıyor!

 

Sitemli ve Planlı bir saldırı ile karşı karşıyayız! Dost da düşman da iyi bilir, TGB, hiçbir zaman öfke-nefret eylemleri yapmaz. TGB umut eylemleri yapar ve coşkusuyla halka umut olur. TGB’nin olduğu yerde öfkeye, nefrete yer yoktur. TGB kardeşliği simgeler ve sağ-sol ayrımı yapmadan gençliği Atatürk’de birleştirmiştir!

 

Bu kişilerin esas rahatsızlığı da budur zaten. TGB’nin gençliği birleştirmesi. Belli merkezden yapılan bu saldırı TGB’nin son yıllarda yükselen ve halk hareketine önderlik eden dinamikliğinin önüne geçmeye çalışıyor. Çabaları manidardır!

Dün ki saldırıyı yaptıkları IP adresi ve bugün çektikleri faksın numarası tarafımızdan tespit edildi. En yakın sürede hukuki işlemi başlatıyoruz.

 

TGB'nin 23 Nisan'da hiçbir şehirde patriotlara karşı eylemi olmayacaktır. Daha önce ilan ettiğimiz gibi 23 Nisan'da tüm yurttan TGB yöneticileri Ankara'da gerçekleşecek Milli Merkez Kurultayına katılacaktır.

 

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

TGB Genel Merkezi

 

ulusalkanal.com.tr

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...