Jump to content

Zeynep Turan 19 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları!


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Koç

Bugünlerde planladığınız işlerde bazı değişiklikler ve ertelemeler yaşamanız mümkün. Dikkat! Bunların sizi yavaşlatmasına izin vermemelisiniz. 17 Nisan da burcunuzda Güneş Mars ile kavuşuyor, enerjiniz yükseliyor. Çalışma ortamınızda ufak çaplı değişimler yaşayacaksınız. Eskiden beri savunduğunuz fikirlerinizi değiştirecek yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu kişiler hayata bakış açınızı değiştirecek deneyimler yaşamanıza neden olabilir, dikkat! Özel hayatta daha fazla özgür olma isteğiniz sevgilinizle aranızda sorunlara neden olacak cinsten. İlişkinizin heyecanını kaybetmemesi için daha düşünceli davranmanız gerekiyor.

 

Boğa

Kendinizi çok enerjik ve pozitif hissedeceğiniz günler geçireceksiniz. Üstelik yapmak istediğiniz her işte sevdiklerinizi yanınızda hissedeceksiniz ve bu sizi daha da motive edecektir. Dikkat! İşlere kendinizi fazla kaptırıp sağlığınızı tehlikeye atmamalısınız. 18 Nisan da Venüs Neptün ile 60 derecelik olumlu açı yapıyor, iletişiminizi destekleyecektir, dikkat! İş arkadaşlarınızla aranızdaki tatlı rekabet sizi ve arkadaşlarınızı başarıya itecektir. Aşkta ektiğinizi biçme zamanları… Şimdiye kadar ne emek verdiyseniz sevdiğiniz size karşılığını vermeye başlayacaktır. Eğer yalnızsanız bu aralar bulunacağınız bir etkinlikte kafa denginiz biri ile tanışabilirsiniz. Yeter ki kalbinizi açın…

 

İkizler

İş açısından yeni oluşumlar, değişimler, bitişler ve başlangıçlar dönemine giriyorsunuz. Dikkat! Mantığınız her alanda ön planda olacak. Çok fazla ortaklıklardan yana olmasanız da bugünlerde ortaklıklar gündeminizde olabilir. Uzun süredir aklınıza takılan bir durumu düzeltmek için harcadığınız çaba da yöntem değiştirmeniz, çözüme ulaşmanıza destek olacaktır. Bu sıralar aşkta durgunluk yaşamanız mümkün. Dikkat! Birbirinizden sıkıldığınızı düşünüp umutsuzluğa kapılmayın. Bu sadece bir geçiş dönemi… Tutkunuz ve aşkınız, karşılıklı fedakârlık ettiğiniz sürece devam edecektir. 18 Nisan da Venüs Neptün ile 60 derecelik olumlu açısı ile yaratıcılığınızın arttığını ve kendinizi daha ifade ettiğinizi görebilirsiniz.

 

Yengeç

Koç burcunda Güneş mars ile kavuşuyor. Daha pratik ve çözüm odaklı olduğunuzu görebilirsiniz. İşiniz ile ilgili uzun vadeli planlar gündeme gelebilir, dikkat! Dolaylı yoldan kazançlar elde edeceksiniz. Harcamalarınızı düzene sokmanız mümkün. İnsanların eleştirilerine kulak asarsanız işiniz zorlaşır. Unutmayın ki meyve veren ağaç taşlanır. Bugünlerde taşınma ya da eşya değiştirme konuları aile içinde konuşulacak, dikkat! Aceleci davranmamanız gerekiyor, dikkat! Aşkta ipler gerilmiş durumda… Bitişler yaşanabilir hayatta fakat her bitiş yeni başlangıçlara gebedir.

 

Aslan

Son dönemde hayatınızda aldığınız ciddi kararların etkilerini görmeye başlayacaksınız. Bu etki en çok iş yaşamınıza yansıyacaktır, dikkat! Beklediğinizden daha kısa zamanda sonuçlar elde etmeniz sizi şaşırtabilir. Bir süredir aranızda soğuk rüzgarlar esen arkadaşınızla isteğiniz dışı aynı ortama gelmeniz mümkün. Kritik noktaya yakınsınız. Arkadaşlığınız konusunda ya tamam ya da devam demek zorunda kalabilirsiniz. Kimi zaman ipleri bırakmak gerekir. Zorla elde tutmaya çalışmak ruhu zedeler. Aşkta da böyle... Eğer sürekli sorunlar yaşıyorsanız, ipleri bırakmalısınız. Ay büyüyen fazda iken bakış açınızın da değişiklikler yaşanabilir. Konuları büyütmek yerine siz bir adım atmak isteyebilirsiniz.

 

Başak

İşinize gereken özeni göstermenizi zorlaştıran konular gündemde... Geçmişte sizi üzen bir tecrübenizi hatırlatan durumlarla karşılaşabilirsiniz, dikkat! Merak etmeyin, Ay büyüyen fazda iken, kendinizi daha mücadeleci ve cesur hissedebilirsiniz. Yeri geldiğinde kendinizi dahi sert bir şekilde eleştirebiliyorsunuz. Fakat şu sıralar başka insanlara karşı eleştiri konusunda kırıcı olabilirsiniz, kelimeleri seçerken dikkatli olmalısınız. Bir ilişkinin sadece sevmekle yürümeyeceğini biliyorsunuz. Bugünlerde partneriniz size gereken özeni göstermiyor ise bunu ona belirtmekten çekinmeyin, konuşarak sorunların aşıldığını görebilirsiniz.

 

Terazi

Son zamanlarda çalışma ortamınızda yoğunlaşan tempo sizi fazlasıyla yormuş durumda. Nefes almak amacıyla gerçekleştirmek istediğiniz seyahat planları gündeme gelebilir. Uzun zamandır almayı ya da satmayı planladığınız bir malınız var ise bununla ilgili telefon görüşmeleri yapmanız mümkün, dikkat! 18 Nisan da Venüs'ün Neptün ile 60 derecelik olumlu açısı ilişkileri ve iletişimi destekliyor. İkili ilişkilerinizde etkileyici olabilirsiniz. Mantığınızın ön planda olması sayesinde karar verirken fazla zorlanmayacaksınız. Kalbinizi bir süredir aşka kapadıysanız dikkat! Kapıya bir bakın, içeri gelmek isteyen biri olabilir. Bir şans vermek her zaman gereklidir.

 

Akrep

Koç burcunda Güneş Mars ile kavuşuyor. Kendinizi daha zinde hissedebileceğiniz ve pratik olabileceğiniz 2 gün sizi bekliyor. Bugünlerde görev ve sorumluluklarınız artacaktır. Büyük çaplı olmasa da ofis ortamında bazı değişiklikler yaşamanız mümkün. Ani karar verme isteğiniz sizi hiç ummadığınız durumlara sokabilir, dikkat! Acele etmenizi gerektiren hiçbir durum yok, sakinliğinizi korumalısınız. Cevap ve açıklama beklediğiniz konular için biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Çabuk sıkılan ve değişiklik isteyen ruhunuz sizi son günlerde ele geçirmiş durumda. Dikkat! Partnerinizin değiştiğini düşünmeyin. Biraz geri durup hatanın sizde olup olmadığını düşünmeniz gerekiyor.

 

Yay

Bu dönemde iş ortamında yeni iletişimler, anlaşmalar söz konusu olacaktır ve bu projelerde ipin başını çekmeniz istenebilir, dikkat! Yoğun bir tempoya kendinizi hazırlamanız gerekmektedir. Önümüzdeki günlerde sizi şaşırtan ufak gelişmeler yaşayacaksınız. Bir süredir beklediğiniz bir telefon görüşmesi yapabilir ve ya kaybettiğiniz bir eşyanızı bulabilirsiniz. Sevgilinizle konuşabildiğiniz sürece çözemeyeceğiniz hiçbir sorun yok, bunu biliyorsunuz. İletişiminizin kuvvetleneceği günler sizi bekliyor, dikkat! Ciddi kararlar alabilirsiniz. Ay büyüyen fazda iken, daha hareketli bir yapıda olduğunuz ve yarım kaldığını düşündüğünüz konuları tamamlamak için gerekli enerjiye sahip olduğunuz görülebilir.

 

Oğlak

Kendinizle ilgili konuları konuşmaktan uzak durma isteğinizin olduğu görülebilir. İşinize odaklanarak aklınızdaki soruları görmezden gelmek isteyebilirsiniz, dikkat! İşinizle ilgili ürettiğiniz projeleri açıklamaktan ve aynı zamanda eleştiri almaktan çekinmeyin. Bazı durumlarda önünüze çıkabilecek engeller size motive ediyor, bunu unutmayın. Ailenizle karşı korumacı bir yapıda olmanız sebebiyle bazen fazlasıyla endişeye kapılabiliyorsunuz. Sevdiklerinizle ilgili korkularınızı bastırmalısınız, dikkat! Maddi konuların son günlerde gündeminizde geniş yer bulması biraz da yaptığınız harcamalarla ilgili. Ay büyüyen fazda iken, yaptığınız girişimlerin sonuçları sizi memnun edecektir.

 

Kova

İşiniz ile ilgili kısa vadeli bazı planlarınızda değişiklikler yaşanmasıyla kötümser düşünseniz de aslında sizin için daha iyi olduğunu görebilirsiniz, bilginize. Çalışma arkadaşlarınızın arasında geçebilecek kritik konuşmalarda ortamı söylemlerinizle yumuşatabilirsiniz. Zaten sizin iletişim kurmakta pek sıkıntı yaşadığınız görülmüyor. Ama bazen en son söyleyeceğinizi en başta söyleyebiliyorsunuz. 18 Nisan da Venüs-Neptün'ün 60 derecelik olumlu açısı sizin ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyecektir. Sevgilinizin size ihtiyacı olduğu durumda yanında olduğunuzu göstermeniz ilişkinizi sağlamlaştıracaktır, dikkat!

 

Balık

Koç burcunda Güneş Mars ile kavuşuyor. Kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz ve aynı zamanda daha üretken olacağınız 2 gün sizi bekliyor. İşinizde de karşılaştığınız küçük aksamaları büyütmemeniz size zaman kazandıracak, dikkat! Daha programlı hareket etmek isteyebilirsiniz. Maddi konularda tasarruf yapmayı dilinizden düşürmeseniz de uygulamada zorlandığınız görülebilir. Arkadaşlarınızın da sizden ufak çaplı maddi beklentileri var olabilir. Aileniz ile ilişkiniz arasında kaldığınız konuları artık rafa kaldırdınız. Bu durum sizi rahatlamışken artık kurcalamayın, keyfini çıkartın, dikkat!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Zeynep Turan 30 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları!

   Koç Ay Yay burcunda hareket ederken, keyifli bir döneme giriyorsunuz. Kaygılarınız, kafanızdaki planların oturmasıyla birlikte azalıyor. Artık hareket etmek için daha net bir tavır içerisine giriyorsunuz. Bu durum maddi anlamda programlı hareket etmenizi de sağlayacak. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Kazançlarınızı değerlendirirken, hedeflerinizden de uzaklaşmamaya çalışacaksınız. Öfkenizi sınayan olaylar meydana gelebilir, dikkat! Soğukkanlı olduğunuzda her şeyi daha net görebiliyorsunuz.

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • Zeynep Turan 27 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları!

   Koç Bu dönemde çalışma ortamınızda bazı kişilerden alacağınız haberler sizi harekete geçirecek, bilginize. Emin olamadığınız ve kafanızı uzun zamandır meşgul eden konulara çözüm bulacağınız görüşmeler yapmanız mümkün. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinize büyük önem vermeye başladığınız bir döneme giriyorsunuz. İkili ilişkilerinizde yapacağınız konuşmalar dikkat çekici olabilir. Özel hayatınızda kafanıza oturtamadığınız bir durum var ise kesinlikle emin olmadan sözler vermeyin, dikkat! İlerleyen

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • Zeynep Turan 23 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları!

   Koç Bugünler pozitif yönünüz ön planda. Hem iş hem de özel yaşamınızda istekli ve aktif tavırlarınız güzel günler geçirmenizi sağlayacak. Çalışma ortamınızda sular dinerken özel hayatınıza hareket geliyor, dikkat! Ertelenmiş ya da unutulmuş bazı konular bu sıralar tekrar gündeminizi meşgul edebilir. Aşkta monotonluk hiç size göre değil. Partnerinizde ilk aradığınız özellik kafa denginiz olması...   Önümüzdeki günlerde son derece heyecanlı günler sizi bekliyor. Ay Başak burcunda, detayların

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • Zeynep Turan 16 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları!

   Koç İş hayatınızla ilgili kararsızlıklar yaşamanıza sebep olacak durumlar ile karşılaşabilirsiniz, bilginize. İyi ya da kötü, hızlıca seçimler yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Ay İkizler burcunda hareket ederken, daha gayet anlayışlı ve yapıcı davranıyorsunuz. Bu da sizi olan saygınlığı arttırabilir, dikkat! Bakış açınızın geniş olması sebebiyle yeniliklere sıcak bakıyorsunuz. Sevgilinize karşı nazik tavırlarınız, onu çok mutlu ediyor. Beraberliğinize karşı, özenli ve ince fikirlisiniz. Her an

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • Zeynep Turan 8 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları!

   Koç Bugünlerde, aşk hayatınızda ummadığınız yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Ay Balık burcunda hareket ederken endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Bazen mantığınız ve hisleriniz arasında kaldığınız oluyor. Bu hayatın bir cilvesi, herkes gün gelir seçim yapmak zorunda kalır. Siz de tedirginlikten kurtulmak için kararınızı vermelisin. Duygusallığınız, iş hayatınızı etkilemesin. Çünkü bu aralar önemli toplantılar ve kariyerinizde yeni adımlar söz konusu olabilir.   Aşk, seçimdir bazen. Aşkı

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

×
×
 • Yeni Oluştur...