Jump to content

Çizgilenmeye, Gözeneklerde Genişleme ve Sarkmaya Çözüm!


Sidre

Önerilen Mesajlar

vfd.jpg

 

[h=3]Darphin'den Micro-Refining Smoothing Fluid & Wrinkle Minimizer Perfecting Serum[/h]İnce çizgilerle, yerleşmiş kırışıklıklarla ve günden güne elastikiyetini kaybeden bir cilt ile başa çıkmak her baba yiğidin harcı değildir. Biz bu durumlarda kendimizi Darphin'in güvenilir kollarına bırakıyoruz.

İnce çizgilerin ve kırışıklıkların başladığı, cildin 20’li yaşlarda olduğu gibi canlı ve sağlıklı görünümünden çok daha donuk ve gözenekli bir görünüme sahip olduğu geçiş dönemleri, tüm kadınlar için can sıkıcıdır.

Cildinizin 20'li yaşlardaki gibi canlı ve sağlıklı görünmesini istiyorsanız bunun için hemen yola koyulabilirsiniz. Darphin'in yeni geliştirdiği Micro-Refining Smoothing Fluid & Wrinkle Minimizer Perfecting Serum'u sayesinde cildiniz canlı ve sağlıklı görünümüne kısa bir sürede geri dönüyor. Donukluk, gözenekli bir görünüm ve kırışıklıklara elveda diyorsunuz.

İdeal cildinizi açığa çıkartmak için Micro-eksfoliasyon çiçek asitleri, bir tür bitkisel anti-oksidan olan Resveratrol ve LINE POLISH COMPLEX kırışıklıkların ve çizgilerin düzelmesine ve cilt kusurlarının yok edilmesine yardımcı oluyor.

Doğanın yaşam gücünden ilham alınarak Darphin uzmanları tarafından özenle hazırlanan bu ikili, 3 bitkiden yaratılarak hazırlandı.

Mikro-eksfoliasyon yapan çiçek asitleri açısından zengin LINE POLISH COMPLEX, kırışıklıklar, ışıltı ve cilt yapısı üzerinde etkisi klinik olarak kanıtlanmış 100% doğal kaynaklı bir kompleks.

Beyaz Hibisküs, Pirüvik Asit açısından zengin içerik oluşturuyor. Keratinosit yenilenmesini uyararak cildi tahriş etmeden hücresel yenilenmeyi sağlıyor.

Centella Asiatica, Mikro-dolaşımı uyararak cildin oksijen kaynağını dolduruyor. Oksijenle dolan cilt orijinal ışıltısını ortaya çıkarıyor.

Madimak (RESVERATROL açısından zengin), Bitkisel protein RESVERATROL, dermisi kolajen kaynaklarıyla besleyerek, çizgi ve kırışıklıkların görünümünün iyileşmesini sağlıyor. Çizgilerin derinleşmesini önlemeye yardımcı oluyor.

WRINKLE MINIMIZER PERFECTING SERUM

İçeriğindeki Mazı Ağacı Özü ile çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltıyor, cildin içeriden besleyerek gözenek sarkmasına karşı savaşıyor.

Fiyat: 281TL

MICRO-REFINING SMOOTHING FLUID

Bu krem-jel, karmadan yağlıya dönük ciltler için kullanım sonrası inanılmaz bir matlık sağlıyor.

Fiyat:239TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...