Jump to content

Charlie Chaplin


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Charlie Chaplin

   Charlie Chaplin (1889 - 1977)   Amerikan yapımı sessiz filmlerde canlandırdığı acınacak halde, ama aynı zamanda komik küçük serseri (Şarlo/Charlot) karakteriyle dünya çapında ün kazandı.   1914'te oynadığı ilk filmini izleyen iki yıl içinde ABD'nin en tanınmış kişilerinden biri olmuş, 1920'lerin başlarına gelindiğinde filmlerinin sağladığı gelirlerin yüksekliği karşısında hiçbir istediği ücreti ödeyemez hale gelmiş, o da ancak yapımcılığını kendisinin üstlendiği filmlerde rol almıştır.  

   , Yer: Yönetmen ve Oyuncu Biyografileri

  • Charlie Chaplin Sözleri

   Gün Sonunda Yapmadıklarınla Değil Yaptıklarınla Yargılanırsın. Benim Hayatımdaki En Büyük Düşman Zamandır. Bir Kişiyi Öldürürsen Katil,Milyonlarca Kişiyi Öldürsen Kahramansın. Dünya Herkese Yetecek Büyüklükte. Onun Için, Başkasının Yerini Kapmaktansa, Çalışarak Gerçek Yerinizi Bulun. Hayat Dar Alanda Trajedi, Geniş Açıda Komedidir. Neden Olmasın? Ne De Olsa Kendi Malı. Tanrı Ruhunu Affetsin Diyen Papaza Cevabı. İnsanlar Ölmeyi Bildikleri Sürece Özgürlük Yok Olmayacaktır. Hayatt

   , Yer: Serbest Kürsü

×
×
 • Yeni Oluştur...