Jump to content

Transcend’den Yeni Dijital Müzik Çalar MP350


Sidre

Önerilen Mesajlar

Transcend, yeni dijital müzik çaları MP350′yi duyurdu. Bu kompak yapıdaki ürün, aktif kullanıcıları hedefleyen şık ve dayanıklı bir yapıya sahip.

 

transced1.jpg

Üstelik mükemmel fiziksel özelliklerinin yanı sıra MP350 üzerinde egzersiz boyunca harcanan enerjiyi hesaplayan bir antrenman takipçisi de yer alıyor.

Transcend’in MP350 model ismine sahip yeni dijital müzik çaları, parlak, sağlam ve su geçirmez bir dış yüzeye sahip. Bu sayede her türlü hava koşulunda ve dış ortamda kullanılabiliyor. Ayrıca egzersiz sırasındaki ihtiyaçlar da düşünülerek tasarlanmış.

 

Örneğin cihaz üzerinde elbisenizde kolayca taşıyabilmeniz için büyük bir klips bulunuyor. Parlak şık yapısı, yine şık ancak aynı zamanda kaymayı ve darbe şiddetini azaltıcı lastiklerle desteklenmiş. Hareket halinde rahat kumanda edilebilmesi için kolay kavranabilir ve kontrol edilebilir butonlara sahip, ayrıca gün ışığında kolay okunabilir OLED display ekranı bulunuyor. Genel yapısı ufak ve çok hafif.

 

Egzersiziniz Kontrol Altında

MP350′nin bir diğer özellik grubu ise özellikle sporcuları ve düzenli egzersiz yapanları yakından ilgilendiriyor. Yaptığınız spor tipini ve kriterlerini seçtikten sonra pratik egzersiz takipçisi üzerinde toplam zamanı veya yakılmak istenen kaloriyi ayarlayarak antreman planlayabiliyorsunuz. Her çalışmanın sonunda, toplam egzersiz zamanını kaydederek kullanıcılar genel hedeflerini takip edebiliyorlar.

 

Yüksek Kaliteli Ses

MP350 ile MP3, WMA ve WAV müzik formatlarını dinlemek ve 90dB kalitesinde ses çıkış kalitesi yakalamak mümkün. Ayrıca MP350 üzerinde 7 hazır gelişmiş equalizer efekti bulunuyor. MicroUSB bağlantısı sayesinde şarkılar direk olarak bilgisayardan sürükle bırak yöntemi ile yüklenebiliyor ve müzik dosyalarının yanısıra birçok dosya da taşınabiliyor.

 

Ek Özellikler

MP350 üzerinde ayrıca bir ses kaydedici ve FM radyo da bulunuyor. Entegre mikrofonu ile işte, okulda ve ses kaydı gereken heryerde kolaylıkla kullanılabiliyor. MP350′nin perakende satış fiyatının 49$ seviyesinde olması bekleniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...