Jump to content

Ben Naptım


Guest AsMn

Önerilen Mesajlar

Ben bu akşam bi hata yaptım ve çok pişmanım Allahım ne hallere düştüm. nolur sen beni affet şimdi çok pişman oldum ama yapılan geri alınmıyor malesef=(:confused:

bu akşam nette dolaşırken bi medyumun sitesine girdim tesadüfen ve mail attım:mad: biliyorum gaybı ancak ve ancak Mevlam bilir. ama şeytan sanırım off çok pişmanım şuan

ben onun için günaha giriyorum o hayatını yaşıyo kendimden nefret ediyorum artık:mad: ben bu hallere nasıl düştüm:wallbash:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üzülme canım.Hatasız bir Allah.Bziler kuluz biz hata yaparız pişman olur af dileriz.O öyle büyük bir Rab ki herşeye rağmen bizi affeder.Pişman olman bile önemli.Kıl iki rekaat namaz tevbe et. Rabbim çok affedicidir.

Ya en çok size yardım etmek istiyorum.Keşke elimden birşey gelebilse.Sitedeki gençlerin çoğu aşk acısı çekiyor.Yarın oturup sizin için bişiler yapıcam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şüphhesiz Rabb'im yüreğini biliyor arkadaşım, beşeriz sonuçta hatalar bizim için önemli olan tövbe etmesini bilmek.. Rabb'im yardımcın olsun.

 

Günah işleyen biri, abdest alıp namaz kılar ve günahı için istiğfar ederse, Allahü teâlâ o günahı elbette affeder. Çünkü Kur'an-ı kerimde mealen buyuruyor ki:

Bir günah işler veya kendine zulmeder, sonra pişman olup, Allahü teâlâyı çok merhametli, af ve mağfiret edici bulur. [Nisa 101]

 

Senin için 45'er Er Rahman, Er Rauf ve Er Rahim okuyorum inşallah Rabb'im hiçbir duayı karşılıksız bırakmaz:thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üzülme Sakaryalı.

Bu pişmanlığın zaten bu hatayı bir daha yapmayacağını gösteriyor inşAllah.Belkide bir vesile diğer tüm hataları terk etmen için...Ne güzel ki hata yaptığını kabul edip pişman olmuşsun,bu birçoklarında olmayan şey.Allah kalbini ferahlatsın inşAllah.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

üzülme canım Allah affedicidir.Senin ne kadar çok pişman olduğunu ve üzüldüğünü zaten allah görüyor.Üzülmen tövbe etmenle eş değerdir.Yaptığın hatayı farkedip üzülmüşsün,allah bağışlayıcıdır,O merhametlilerin en merhametlisidir.Tövbe et ama bir dahada aybı hatayı işlememk kaydıyla.Biliyorsun tövbe ettimmi bir daha o hataya tekrar geri dönülmez.İnsanız canım kardeşim ,insan oğlu şeşer beşer bir varlıktır.Böyle şeylere bir daha rabet etme,tövbe et ve tüm içtenliğinle allaha yakar dua et ,bak nasıl rahatlıyacaksın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

boşver takma diyenleri takarsan boşverirsin,boşverince bu sefer her gün yaparsın...boşverme.

 

Alışmak ve hissedememek.....Allahın bir cezası olsa gerek.

 

ya zaten buraya ayzmıssa pısman demektır..ama bu da ne bılıym ya demagojı gıbı geldı bana.uuzluyor zaten kız..ne dıyelım yanı wah wah nettın sen artık kafırsın kufre gırdın ama uuzlme cehenneme de odun lazım mı dıycez..töbe est yaaaaa

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...