Jump to content

Clinique Even Better Compakt Fondöten SPF 15


Sidre

Önerilen Mesajlar

2_15.jpg

 

Işıldayan ve eşit bir cilt tonu sağlayan Clinique Even Better serisinin yeni üyesi ile tanışın!

Clinique'in ışıldayan ve eşit bir cilt tonu sağlayan Even Better serisinin yeni üyesi, Even Better Compact Fondöten SPF 15 kullanışlı tasarımı ve yoğun kapatıcılık özelliği ile mermer kadar pürüzsüz bir cilt sağlıyor.

Even Better Compact Fondöten SPF 15

Even Better Koyu Leke Karşıtı Bakım Serisi’nin güçlü bir üyesi olan yeni fondöten, anında cilt tonu eşitsizliklerini ortadan kaldırıyor. Özel içeriği sayesinde cildinize kaybettiği ışığı geri kazandırıyor.

Anında pürüzsüz bir cilde kavuşacağınız krem fondöten, gün boyu kusursuz bir ten makyajı sağlıyor. Saatlerce dayanabilen Clinique Even Better Compact Fondöten SPF 15, bu sayede günlük koşturmada makyaj tazeletmek zorunda bırakmıyor. İçeriğindeki C Vitamini, E Vitamini ve anti-oksidan kokteyli sayesinde eşit olmayan cilt tonu görünümünü ortadan kaldıran yeni Clinique üyesi, güneş lekelerinin, koyu lekelerin ve yaşlılık belirtilerinin ortadan kalkmasını sağlıyor.

Sivilce izlerinin görünümünü azaltan Clinique Even Better Compact Fondöten SPF 15, doğal yapısı ile cildinize zarar vermiyor. İçerdiği SPF 15 sayesinde fiziksel güneş koruması sağlayan krem fondöten, cildinizi UV hasarlarından da koruduğu için yaşlılık belirtilerini engelliyor.

Kolay taşınabilen ambalajı sayesinde en küçük çantanıza bile sığacak olan Clinique Even Better Compact Fondöten SPF 15, pürüzsüz ve sağlıklı görünen bir cilde her zaman ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca içerisinde antibakteriyel özellikle yumuşak bir sünger içeriyor.

Açık, orta ve koyu ten renklerinin kendilerine uygun bir renk bulabileceği 6 farklı renk tonuna sahip olan Even Better Compact Fondöten SPF 15 çok yağlı cilt tipleri dışındaki tüm cilt tipleri tarafından, her yaştaki kadın tarafından kullanılabilir.

Clinique Even Better Compact Fondöten SPF 15 fiyatı: 109 TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...