Jump to content

Rezzan Kiraz 28 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları!


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık, Sizin için yorucu aynı zamanda sorumlulukların artabileceği bir gün. Günlük işleriniz açısından oldukça yüklü bir gündeminiz olacak. Detaylı konular önem kazanırken, yeni organizasyonlar öne çıkabilir. Hizmet etmeniz gereken yeni gelişmelerle dağınıklık yaşayabilirsiniz. Kendinizi toparlamaya çalışmalı ve sağlığınızı zorlayan şartlara dikkat etmelisiniz.

 

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

Sevgili Kova, Güne hareketli başlıyor ve pek çok düşünceyi bir arada yaşıyorsunuz. Özellikle zihinsel alanda yeni uğraşlara ve yeni şeyler öğrenmeye çok açıksınız. Ayrıca edindiğiniz bilgileri başkaları ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde ise daha yapıcı olmalısınız . Kısa yolculukların getireceği sorumluluklar ise sizi biraz zorlayabilir.

 

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Sevgili Oğlak, Kendinize yeni hedefler koymaktasınız. Sınırlarınızdan kurtulduğunuz bu dönem çok şey başarabilirsiniz. Yolculuklar ya da uzaklardan alacağınız haberlerle, eğitim planlarınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Bu alanda size destek veren gelişmeler de öne çıkıyor. Farklı konulara olan ilginizi büyütmeli, hayat görüşünüzü geliştirmeye bakmalısınız.

 

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay, İş hayatına odaklı olmanız gereken önemli konular ve çalışmalar dikkat çekiyor. Yaptıklarınızla ve detaylara verdiğiniz önemle başarılı bir noktada durmaktasınız. Ancak yeni görevler beklediğiniz bu süreç biraz zor geçecektir. Dikkatli ve temkinli olmanız gereken bu şartları kabullenmelisiniz. Ãœstlerle ilişkilerinizde ölçülü ve esnek olmanız gerekecek.

 

Akrep Burcu (23 Ekim - 21 Kasım)

Sevgili Akrep, Bazı konularda kararsızlıklar öne çıkıyor. Özellikle bütçenizi iyi dengelemeli, var olan kaynaklarınızı dikkatli kullanmalısınız. Borç alacak dengenizi yeniden kurmanız için bunu yapmalısınız. Ayrıca eşin para durumundan kaynaklanan sorunlar sorumluluk getirebilir. Başkalarının kaynaklarına olan ihtiyacınız şu günlerde sizi oldukça mücadeleci kılmakta.

 

Terazi Burcu (23 Eylül - 22 Ekim)

Sevgili Terazi, Tam olarak olgunlaşmamış planlarınız üzerinde durmaktasınız. Ancak bazı engelleri aşma çabanız ruhsal sağlığınızı etkileyebilir. Hiçbir olayı kontrol etmemeli ve kendinize özen göstermelisiniz. Geçmişle ilgili konuları ise artık geride bırakmaktasınız. Bazı kabullenmeler sizi olgunlaştıracaktır. Tamamlanması gereken işlerle sizi meşgul olarak zaman kazanabilirsiniz.

 

Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak, Yakın çevrenizde artan bir hareketlilik var. Daha fazla yolculuk planları yapabilir ve eğitim çalışmalarınıza öncelik verebilirsiniz. Bu alandaki zihinsel aktiviteleriniz daha fazla okum yazma gerektirebilir. Kendinizi ifade etmek konusunda bazı zorluklar öne çıkarken, sözlerinizde özenli olmalısınız. Kardeşlerle olan ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz.

 

Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Sevgili Aslan Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz. Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.

 

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, Düşüncelerinizi daha rahat uygulamaya sokmaktasınız. Eğitim çalışmalarınız adına çok önemli ilerlemeler öne çıkarken, yakın çevre ile olan ilişkiler sıklaşmakta. Kardeşler ya da komşularla olan bağlarınız olumlu yönde gelişebilir. Son derece aktif olduğunuz bugünü zihinsel konulara ayırabilirsiniz, Olası anlaşmaların getireceği fırsatları ise zorlamalısınız.

 

İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler, Oldukça yoğun ve hareketli bir gündesiniz. Yakın çevrenizle ilgili konular ve iletişim öne çıkmakta. Düşüncelerinizi yapıcı hale getirmek ve kardeşlerle ilişkilere özen göstermek gerekebilir. Eğitimle ilgili fikirleriniz netleştirmek konusunda ise bazı soru işaretleri bulunmakta. Yeni şeyler öğrenmek ve kendinizi geliştirmek konusunda kararlı olmanız lazım.

 

BOĞA BURCU (20 Nisan - 20 Mayıs)

Sevgili Boğa, Hayatın güzel yanları ve hareketli koşullar sizi bekliyor. Artık biraz gevşemeli, stresten uzaklaşmanın keyfini yaşamalısınız. Duygularınızı ortaya koymak ve yaratıcı alanda başarıya odaklanmak isteyeceksiniz. Yenilikler denemek size yeni fırsatlar getirecektir. Çocuklarla olan ilişkileriniz ise son derece olumlu görünüyor. Yeni paylaşımlar yakınlığınızı artıracak.

 

KOÇ BURCU (21 Mart - 19 Nisan)

Sevgili Koç, Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rezzan Kiraz 24 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları!

   Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart) Sevgili Balık, Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlar içindesiniz. Ama dikkat. Bu arada eskileri kaybetmeyin. Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda bir yığın insan var. Ama hepsine güvenmeyin. Baş ağrıları ve mide kramplarına karşı yoga gi

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • Rezzan Kiraz 21 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları!

   Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart) Sevgili Balık, Sevgili Duygu insanı balıklar; bu hafta bol bol düşüneceksiniz. Fikir ve düşünce eviniz aydınlanıyor. Sankş bir zihin cimlastiği gibi. Zaman zaman düşer sizlerin modu. Bu şu anlama gelir demekti aklınız bir şeyle takılmış. Şimdi o takılan konuları bir bir kolaylıkla çözme ve yeni fikirler üretme zamanı. Zihninizin son derece canlanacağı bir haftaya giriyorsunuz, aslında güneş ve Venüs bir süre daha burada olacak yani çokça yeni projeler üretebilir

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • Rezzan Kiraz 18 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları!

   Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart) Sevgili Balık, Bugün toplumdan uzaklaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bir yanlış anlamadan dolayı sevdiğiniz kimseyi son derece kırabilirsiniz. Her konuda dikkatli olmanız ve mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. En büyük düşmanınız kararsızlıktır. Düşünmeden atabileceğiniz bir imza zamanla karşınıza büyük bir zorluk ya da engel olarak çıkabilir. İnsanların sizi zor reddedebilecekleri bir dönemdesiniz. Bundan istifade edin. İçinizden tembellik yapmak gelebilir fakat y

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • Rezzan Kiraz 15 Nisan 2013 Günlük Burç yorumları!

   Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart) Sevgili Balık, İçinizdeki geçmiş kırıntılarla yeni bir aşk ilişkisi başlatma niyetinde görünüyorsunuz. Bu durum, bir dönem çeşitli sıkıntılara neden olabilir. Gelecek planlarınıza bugünlerde bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Yurtdışında yaşayan arkadaşınızın size enteresan teklifleri olacak. İlgi duyacak ve iş yaşamınıza yeni bir yön vereceksiniz.   Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat) Sevgili Kova, Sevgili Kova, Ay bugün arkadaşlık evinizde. Bugün artık sorum

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • Rezzan Kiraz 13 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları!

   Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)   Sevgili Balık, bugün bazı yükümlülükleriniz ön planda olacak ve onların peşinden koşturacaksınız gibi görünüyor. Ay yıldız haritanızın en tepe noktasında olduğundan sizi lider pozisyonunda yapıyor belki ama bazı sorumluluklar da yüklüyor. Genelde görevlerinizden pek şikayetçi değilsiniz. Ancak öğlen tüm bu sorumluluklardan birden silkelenmek isteyebilir ve çevrenizin hiç beklemediği şekilde sert bir tepki gösterebilirsiniz.   Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

×
×
 • Yeni Oluştur...