Jump to content

Dinçer Güner 29 Nisan 5 Mayıs 2013 Haftalık Burç Yorumları!


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Koç ve Yükselen Koç;

Geçtiğimiz hafta Akrep burcunda bir Ay tutulması yaşandı. Bu hafta da devam eden etkilerini Ay tutulması özel yazısından okuyabilirsiniz. Bu hafta Mars ve Güneş Plüton ile uyumlu kontaklar gerçekleştirecekler. Daha iş odaklı ve başka insanların yaptıkları hataları özelikle iş hayatında görmeye daha eğilimli olabileceksiniz.

 

Yalnız şu sıralar iş değişimi, mevki değişimi gibi durumlar da gündeme gelebilir. Kariyeriniz ile ilgili finansal anlamda daha da güçlenmek için hırs yapabilirsiniz. Bu hafta iş değişimi, terfi, bölüm değiştirmek için uygun bir hafta. Kariyerinizle ilgili hedeflerinize daha hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabilecek, güçlü kişilerden olumlu destekler görebileceksiniz.

 

İş görüşmelerinde para konusunda daha ılımlı davranmaya özen gösterin. Merkür bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve 16 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar aklınızı kullanarak, iletişim araçları sayesinde para kazanabilirsiniz. Alım ve satım konuları gündeme gelebilir, cep telefonu, bilgisayar v.b. elektronik aletler alabilirsiniz kendinize. Size para getici projeler üretebilirsiniz de.

 

Boğa ve Yükselen Boğa;

Geçtiğimiz hafta Akrep burcunda bir Ay tutulması yaşandı. Bu hafta da devam eden etkilerini Ay tutulması özel yazısından okuyabilirsiniz. Bu hafta Mars ve Güneş Plüton ile uyumlu kontaklar gerçekleştirecekler. Bu hafta yaşamınızda değiştirmek istediğiniz ne varsa değiştirmek için girişimlerde bulunmak için uygun bir hafta.

 

Bunun yanı sıra olası çıkacağınız seyahatlerde yol esnasında gerginlikler oluşabilir de. Bu hafta güçlü, liderlik yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz, iddialı bir hafta sizleri bekliyor. Hedefiniz, amacınız ne ise bu hafta çok rahat bir şekilde elde edebilme gücüne sahip olabileceksiniz.

 

Zaten Merkür bu hafta burcunuza geçiş yapacak ve 16 Mayıs’a kadar burcunuzda seyahat edecek, bu tarihe kadar tüm iletişim araçları ile aktif iletişim içinde olabilecek, seminer vermek, ders almak ve vermek, eğitime başlamak için uygun bir zaman aralığı.

 

Zekanız ile daha da çok dikkat çekebileceksiniz ve fikirlerinizi kabul ettirmek çok daha kolay olacaktır sizin için. Yalnız ikili ilişkiler arenası biraz sakat bu hafta, partner, eş veya ortaklıklarda ayrılıklar, kavgalar oluşabilir dikkatli olun.

 

İkizler ve Yükselen İkizler;

Geçtiğimiz hafta Akrep burcunda bir Ay tutulması yaşandı. Bu hafta da devam eden etkilerini Ay tutulması özel yazısından okuyabilirsiniz. Bu hafta Mars ve Güneş Plüton ile uyumlu kontaklar gerçekleştirecekler. Bu hafta temel konunuz kazançlar, para, harcamalar, ödemeler, burslar, primler, faturalar, krediler üzerine olabilecek.

 

Bu hafta kesenin ağzını biraz açıyoruz. Borç arıyorsanız arkadaşlarınız sayesinde veya kredi çekerek bu hafta rahatlıkla bulabilirsiniz. Yalnız eski zamandan kalan, unuttuğunuz minik bir ödeme de karşınıza çıkabilir bilginiz olsun. Bu hafta bayağı bir parayla haşır neşirsiniz. Merkür bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve 16 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek.

 

Bu tarihe kadar yeni girişimlerde bulunmak, adımlar atmak için çok uygun zamanlar değil. Hem Venüs hem de Merkür 12. evinizde yer alacağından dolayı platonik ilişkiler gündeme gelebilir, yalnızlar aradıkları aşkın karşılığını bulamayabilirler, birtakım gizli dedikodular, gizli bilgi alışverişleri gündeme gelebilir.

 

Bu süreci bir hazırlık gibi görmekte yarar var. Bu dönem koşullar ve şartlar çok fazla kontrolünüz altında olmayabilir, zorlamamakta yarar var. Daha içe kapanık, kendinize dönük geçirebilirsiniz bu süreci. Bilgi ve fikir hırsızlıklarına karşı da dikkat.

 

Yengeç ve Yükselen Yengeç;

Geçtiğimiz hafta Akrep burcunda bir Ay tutulması yaşandı. Bu hafta da devam eden etkilerini Ay tutulması özel yazısından okuyabilirsiniz. Bu hafta Mars ve Güneş Plüton ile uyumlu kontaklar gerçekleştirecekler. Bu hafta odak noktanız ilişkiler üzerine olacak. Hem partner, hem ortak, hem de eş ilişkileri üzerine. Bu alanlarda düzenlemek, değiştirmek istediğiniz ne varsa kolları sıvama zamanı. Kötü giden, problem olan konuları çözme dönemi sizler için.

 

Bunun yanı sıra bu hafta rahatlıkla destek aradığınız her noktadan destek bulabileceksiniz ve çevrenizdeki insanlar size yardımcı olmak için motive olabilecekler. Bu hafta önemli anlaşma ve sözleşmeleri imzalayabilirsiniz bir sıkıntı yok. Aslında bu hafta kim dost kim düşman konusunda gözünüz de açılacak biraz. Merkür bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve 16 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Venüs de bu alanda seyahat etmekte.

 

Venüs sayesinde sosyal ilişkileriniz daha verimli, sıcak ve destekleyici olacaktır. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz, hayatınıza yeni insanlar katabilirsiniz bu süreç içinde. Dostluklardan rahatlıkla fayda görebileceksiniz.

 

Yine özellikle yalnız olanlar aşkı sosyal çevrenizde bulabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Merkür sayesinde ise, arkadaşlarınızla aranızda fikir alışverişleri ve birlikte seyahatler öne çıkacak. İletişiminizin artacağı bu dönemde birbirinden keyifli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Fikirleriniz içinde bulunduğunuz gruplar içinde önem kazanacaktır.

 

Aslan ve Yükselen Aslan;

Geçtiğimiz hafta Akrep burcunda bir Ay tutulması yaşandı. Bu hafta da devam eden etkilerini Ay tutulması özel yazısından okuyabilirsiniz. Bu hafta Mars ve Güneş Plüton ile uyumlu kontaklar gerçekleştirecekler. Bu etkilerle bu haftanın odak noktası sizler için çalışma ortamınız olacak.

 

Çalışma ortamınızda her türlü yeniliğe açık olabileceksiniz, ofisinizi düzenleyebilirsiniz mesela veya çalıştığınız yerde birtakım yönetimsel değişiklikler olabilir. Kariyer anlamında bu hafta tam da hedef belirleme zamanı. Yalnız bu hafta birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız veya müşterileriniz sizleri çileden çıkarabilir, bilginiz olsun.

 

Kariyer anlamında hedeflerinize bu hafta daha hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabileceksiniz. İş yerinizde lider özelliklerinizi daha rahat bir şekilde ortaya koyabilecek, iş bitirici olabileceksiniz. Çok güçlü etkiler var kariyer bölgesinde, terfi gibi bir şey de gelirse şaşırmayın. Merkür bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve 16 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek.

 

Merkür sayesinde iş hayatınızda bilgi ve iletişim çok daha fazla ön plana çıkmaya başlıyor, bu yeni tanışacağınız kişilerle ilgili olabilir, iş hayatınıza ilişkin yeni fikirler gelebilir, iş seyahatleri yapabilir, sözleşmeler veya anlaşmalar gündeme gelebilir.

 

Başak ve Yükselen Başak;

Geçtiğimiz hafta Akrep burcunda bir Ay tutulması yaşandı. Bu hafta da devam eden etkilerini Ay tutulması özel yazısından okuyabilirsiniz. Bu hafta Mars ve Güneş Plüton ile uyumlu kontaklar gerçekleştirecekler.

 

Bu hafta odaklanacağınız konu aşk, özel hayat, çocuklarla ilgili konular üzerine olabilecektir. Özel hayatınıza çeki düzen vermek ve ne istediğiniz konusunda kararlı ve net olabileceğiniz bir hafta. Yalnız biraz katı ve sert olabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu hafta seyahatler organize edebilir, acentelerla görüşebilirsiniz. Eğer ki yalnızsanız bu hafta biraz daha cinsellik odaklı ilişkilere çekilebilirsiniz.

 

Çocuğunuz var ise onun bir başarısına sevinebilirsiniz de. Eğer ki özel hayatınızda bir şeyler yolunda gitmiyorsa, bu hafta partnerinizi karşınıza alıp konuşabilirsiniz ama sert olmamaya bakın. Merkür bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve 16 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Merkür sayesinde uluslararası ilişkilerde ve hukuksal konularda anlaşmalar, sözleşmeler gündeme gelebilir.

 

Yabancı uyruklu kişilerle veya yabancılarla daha çok iletişim içine girebilirsiniz. Hayatın anlamını, bu dünyaya neden geldiğinizi içsel anlamda çok daha fazla sorgulayabilir, farklı yaşamlar, inanışlar, kültürlerle ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Bol bol okuyabileceğiniz, bilgi alabileceğiniz bir süreç, hatta bir eğitime bile katılabilirsiniz, yabancı dil eğitimi olabilir mesela.

 

Terazi ve Yükselen Terazi;

Geçtiğimiz hafta Akrep burcunda bir Ay tutulması yaşandı. Bu hafta da devam eden etkilerini Ay tutulması özel yazısından okuyabilirsiniz. Bu hafta Mars ve Güneş Plüton ile uyumlu kontaklar gerçekleştirecekler.

 

Bu etkilerle bu hafta odak noktanız eviniz, yuvanız, aileniz, yaşadığınız yer olabilecek. Direk taşınma diyemesem de aslında bu hafta evinize çeki düzen verme, eşyaların yerini değiştirme, evde birtakım değişiklikler yapmak için çok ideal bir hafta. Ya da satmak istediğiniz eviniz, arsanız veya almak istediğiniz bir mülk var ise bu hafta bu işleri halledebilirsiniz arkadaşlar. Bunun yanı sıra aile içinde bazı önemli konular birden gündeme oturabilir, mesela babanızın işi gibi.

 

Bu dönem onun işlerindeki sıkıntılar eve de yansıyabilir bilginiz olsun. Para harcama anlamında gergin etkiler var, bütçeye dikkat bu hafta, para yüzünden kimseyle papaz olmayın. Merkür bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve 16 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Ortaklaşa işlerden kazanımlarınızda bir artış meydana gelebilir, size çok uygun ödeme planlı bir krediye başvurabilirsiniz, finansal konularla ilgili muhasebe veya bankacınız ile görüşebilirsiniz, onlardan size yarar sağlayacak fikirler alabilirsiniz.

 

Akrep ve Yükselen Akrep;

Geçtiğimiz hafta Akrep burcunda bir Ay tutulması yaşandı. Bu hafta da devam eden etkilerini Ay tutulması özel yazısından okuyabilirsiniz. Bu hafta Mars ve Güneş Plüton ile uyumlu kontaklar gerçekleştirecekler. Bu hafta kuracağınız her türlü iletişimde dikkatli olmanız gerek, gereksiz agresyon, fevrilik sizi zararlı pozisyona düşürebilir.

 

Özellikle trafikte hız yapmamaya, denyolaşmamaya özen gösterin arkadaşlar. Bu hafta web sitesi, internetle ilgili önemli kontaklar, toplantılar gündeme gelebileceği gibi size yeni bir ortaklık teklifi de gelebilir. Ya da önemli bir işi yapabilmek için aradığınız desteği rahatlıkla bulabilirsiniz. Merkür bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve 16 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Merkür’ün etkisi ile ilişkilerde fikir alışverişleri daha çok önem kazanmaya başlıyor.

 

Ortaklık teklifleri, sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir. Evlilik dahil her türlü ortaklık işlerinde şans sizden yana olacak. Partner, eş, ortaklık düzleminde önemli kararlar alabilirsiniz. Fikirleriniz, düşünceleriniz partnerinize veya ortağınıza ilham kaynağı olabilir, onları doğru bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

 

Yay ve Yükselen Yay;

Geçtiğimiz hafta Akrep burcunda bir Ay tutulması yaşandı. Bu hafta da devam eden etkilerini Ay tutulması özel yazısından okuyabilirsiniz. Bu hafta Mars ve Güneş Plüton ile uyumlu kontaklar gerçekleştirecekler.

 

Bu etki ile odaklanacağınız konular finans, kazanç, para, bütçe ile ilintili konular olabilecektir. Bu hafta güçlü bir müşteri ile karşılaşabilir, finansal anlamda kazançlarınızı artıracak yollar bulabilirsiniz. Ya da küçük ve taşınabilir eşyalarla ilgili alım ve satım işleriniz varsa bu hafta halledebilirsiniz. Para ile ilgili konularda gereğinden fazla harcama yapmamaya özen gösterin.

 

Bir de bu hafta sağlıkla ilgili testler için para harcamanız gerekebilir. Merkür bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve 16 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Merkür sayesinde yeni işler, projeler gündeme gelebilir, işinizle ilgili sözleşmeler, anlaşmalar yapabilirsiniz. İş hayatınızda iletişim trafiğiniz oldukça artmaya başlıyor, iş ile ilgili seyahatlere çıkabilir, yeni şeyler öğrenmek adına bazı eğitimler alabilirsiniz.

 

Oğlak ve Yükselen Oğlak;

Geçtiğimiz hafta Akrep burcunda bir Ay tutulması yaşandı. Bu hafta da devam eden etkilerini Ay tutulması özel yazısından okuyabilirsiniz. Bu hafta Mars ve Güneş Plüton ile uyumlu kontaklar gerçekleştirecekler. Bu etkilerle odaklanacağınız tek konu kendiniz olacak, siz ne istiyorsunuz, ne hedefliyorsunuz, nasıl bir yaşam arzu ediyorsunuz öncelikle bu soruların yanıtları verilecek, akabinde bununla ilgili girişimlerde bulunulabilecek.

 

Bireysel tüm girişimleriniz bu hafta başarı ile sonuçlanabilir, güçlü olacağınız, rekabet gerektiren durumlarda kazananın siz olacağınız bir hafta. Yalnız çok büyük stres de söz konusu, lütfen öfke kontrolü konusunda ekstra dikkat ve özen göstermeyi unutmayın. Kazalara yatkın olabilirsiniz, hızlı ve aceleci olmaktan kaçınmakta yarar var. Merkür bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve 16 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek.

 

Merkür sayesinde hobilerinize daha çok vakit ayırabilir, okuyabilir, yeni ilgi alanları keşfedebilirsiniz. Yaratıcılığınız bu dönemde oldukça artacaktır. Özellikle aşk ve flört için daha çok yazışabilir, mesajlar alıp verebilir, chat yapabilir, internet üzerinden görüştüğünüz kimselerle görüşebilirsiniz.

 

Kova ve Yükselen Kova;

Geçtiğimiz hafta Akrep burcunda bir Ay tutulması yaşandı. Bu hafta da devam eden etkilerini Ay tutulması özel yazısından okuyabilirsiniz. Bu hafta Mars ve Güneş Plüton ile uyumlu kontaklar gerçekleştirecekler. Bu etkilerle dikkat çeken nokta sizlerin ruh sağlığı ve psikolojisi aslında.

 

Sizi zorlayan koşullar gündeme gelebilir, arkanızdan iş çevirenler, oyun oynayanlar, kötü konuşanlar, yalancılık, iftira, işlerin rayında yeteri kadar iyi gitmemesi gibi durumlar sinir sisteminizi biraz zorlayabilir aslında. Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmenizde yarar var, aslında biraz daha kendinize dönmeniz, kendinize bakmanız konusunda gökyüzü alarm vermekte, yoksa sağlıkla ilgili harcamalar söz konusu olabilir.

 

Bu hafta krizlerle mücadele haftası olabilir sizler için, sakinliğinizi korumayı öğrenmeniz gerek. Merkür bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve 16 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Merkür ile birlikte istediğiniz bir evi satın almak için karar verebilir, taşınmak için kolları sıvayabilirsiniz. Yuva, aile, emlak, alım ve satım, aile içi ilişkiler konusunda keyifli, kazançlı, şanslı zamanlarınız olacak.

 

Balık ve Yükselen Balık;

Geçtiğimiz hafta Akrep burcunda bir Ay tutulması yaşandı. Bu hafta da devam eden etkilerini Ay tutulması özel yazısından okuyabilirsiniz. Bu hafta Mars ve Güneş Plüton ile uyumlu kontaklar gerçekleştirecekler. Bu etkiler ile bu hafta odaklanacağınız konular sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar, dostluklar, organizasyonlar üzerine olabilecektir.

 

Bu hafta sosyal çevrenize bir çeki düzen vermeniz gerekebilir, bazı arkadaşlarınızla para yüzünden aranız açılabilir veya bir süre de olsa görüşmemeyi tercih edebilirsiniz. Bir taraftan sosyal ilişkilerde gerginlikler hakimken, diğer tarafta yeni insanlarla tanışabileceğiniz koşullar da oluşacaktır. Yeni gireceğiniz ortamlarda iddialı tavrınızla gözleri üzerinize rahatlıkla çekebileceksiniz.

 

Bu haftanız bayağı hareketli geçeceğe benziyor, davetler, organizasyonlar, kalabalık gruplarla hareket edebileceksiniz daha çok. Merkür bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve 16 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Merkür sayesinde iletişim trafiğiniz gözle görülür bir şekilde artıyor, bilgi alışverişleri önem kazanmaya başlıyor. Size kazanç sağlayabilecek birtakım seyahatler gündeme gelebilir. Yeni bir eğitime, kursa başlayabilirsiniz. Yeni konular öğrenebilir, araştırmalar yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...