Jump to content

Yeni Jenerasyon Google Glass Çok Farklı!


Sidre

Önerilen Mesajlar

Google Glass’ın ilk jenerasyonunun test ürünleri kullanıcılara dağıtıldı bile. Buradan gelen geri dönüşlere göre Google yeni jenerasyon Glass modelinin detaylarını belirleyecek.

 

google-glass3.jpg

 

Google’ın Glass adını verdiği akıllı gözlüğü bilmeyeniniz yoktur. Bu yeni cihaz test için seçilmiş olan kullanıcılara dağıtıldı. Gelen yorumlar ile birlikte Google yeni Google Glass modelinin hazırlıkların başlayacak. Sızan bilgilere bakılırsa Google yeni jenerasyon Glass ürününde farklı bir donanım yapısı kullanmayı hedefliyor. Cihazı test eden kullanıcılar hem ekran küçüklüğünden hem de dikkat dağılması gibi konulardan şikayet etmiş durumdalar. Bu konuda farklı söylentiler çıksa da Google geçtiğimiz günlerde şeffaf ekranla ilgili bir patent başvurusu yapmış durumda.. Bu patent başvurusuyla Google’ın gelecek jenerasyon Glass cihazı için yapmak istedikleri de az çok ortaya çıkıyor.

 

Eğer Google yeni patent başvurusunu gelecekte Glass ürünü üzerinde kullanacak ise Google hayranlarının normal bir güneş gözlüğünden farksız bir cihaz ile karşılaşacak ve bu cihaz üzerinde şeffaf bir ekran kullanılarak kullanıcıların hem ekran küçüklüğü şikayeti hem de dikkat bozulmaları ortadan kaldırılacak. Hali hazırda tek göz için sunulan Google Glass’ın birinci jenerasyon ürününün ekranı yeni jenerasyon ile birlikte iki göz ile görüntülenebilecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...