Jump to content

Suç Duyurusundan Sonra İnfaz


кυвiŁαу

Önerilen Mesajlar

[h=1]Suç duyurusundan sonra infaz[/h]

[h=2]Hatice Çılgınoğlu 3 ay önce savcılığa giderek şikayetçi olduğu Ziyaettin K. tarafından bir kafede kafasından vurularak öldürüldü[/h]

fft2mm2307201.jpg

 

Evli olduğu öğrenilen Ziyaettin K, bir kafenin terasında tartıştığı Hatice Çılgınoğlu'nu iki el ateş ederek başında vurdu.

 

39 yaşındaki kadın olay yerinde hayatını kaybetti.

 

Saldırgan Ziyaettin K, olay yerinden kaçmak isterken kafede görevli bir garsonun kendisini engellemeye çalışması üzerine garsonu da bıçakladı.

 

Yaralanan garson hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Saldırgan Ziyaettin K. kaçmaya çalışırken, polis tarafından yakalandı. Asayiş Büro Amirliği'ne götürülen saldırgan, basın mensuplarının 'Neden öldürdünüz' şeklindeki sorusunu yanıtsız bıraktı.

 

Olayın görgü tanıklarından Turan Demirdağ aldı bir esnaf, "Kaldırımda bekliyorduk. Çatıdan iki el silah sesi duyduk. olayın neden meydana geldiğini bilmiyoruz. Olayın hemen ardından polis geldi vuranı aldı götürdü. Ben burada esnafım. Tesadüfen dışarıya çıktığımda silah seslerini duyduk. Bir kadın yukarıdan ambulans çağırın diye bağırıyordu. Şimdi olay yerine savcının gelmesi bekleniyor" diye konuştu.

 

Hatice Çılgınlıoğlu'nu yaklaşık 3 ay önce savcılığa giderek Ziyaettin K'den şikayetçi olduğu, karakolda ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

 

Kaynak : Suç duyurusundan sonra infaz - Posta

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...