Jump to content

Göğüs Büyütme Kanser Nedeni...


Renan
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

İngiliz Independent Gazetesi'nde yer alan bir araştırmaya göre, göğüs büyütmek için yapılan estetik operasyonlar meme kanserini tetikliyor.

 

İngiltere Tıp Dergisi'nin Amerika, Kanada ve Kuzey Avrupa ülkelerinde, son 20 yılda yaptığı araştırmalarına dayandırılan haberde, meme implantı taktıran kadınların ölüm riskinin, taktırmayanlara oranla yüzde 38 daha fazla olduğu belirtildi.

 

Gazete, meme implantlarının kansere neden olduğuna dair bir kanıt bulunmadığını ancak, X ray taramalarında, tümör oluşumunu gizleyebileceği, bunun da kanserin büyümesine neden olabileceğini yazdı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vücudunda insanı rahatsız edecek bir yara izi olur,ki bunun da görünen bir yerde olması kaydıyla operasyon geçirilebilir.Örneğin tavşan dudak hastalığı gibi.Fakat göğüs büyütmek,dudak dolgunlaştırmak...doğayla inatlaşmak demek ve bundan kişinin kendisi zararlı çıkar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Göğüs Büyütme Kanser Nedeni...

      İngiliz Independent Gazetesi'nde yer alan bir araştırmaya göre, göğüs büyütmek için yapılan estetik operasyonlar meme kanserini tetikliyor.   İngiltere Tıp Dergisi'nin Amerika, Kanada ve Kuzey Avrupa ülkelerinde, son 20 yılda yaptığı araştırmalarına dayandırılan haberde, meme implantı taktıran kadınların ölüm riskinin, taktırmayanlara oranla yüzde 38 daha fazla olduğu belirtildi.   Gazete, meme implantlarının kansere neden olduğuna dair bir kanıt bulunmadığını ancak, X ray taramalarında, t

      , Yer: Sağlık Haberleri

×
×
  • Yeni Oluştur...