Jump to content

Sibel Üresin Kadın Cinayetlerini Savundu!


кυвiŁαу

Önerilen Mesajlar

[h=1]Sibel Üresin yine saçmaladı[/h]

Skandallarıyla ünlü olan Sibel Üresin bu kez de kadın cinayetlerini savundu...

 

uresin-160.jpg

 

Son dönemlerde yapmış olduğu sivri çıkışlarla gündeme gelmeye çalışan, muhafazakarların yaşam koçu Sibel Üresin tepki çekecek açıklamalarda bulundu. Üresin, İkra Dergisi’ne verdiği röportajda, kadına yönelik şiddeti savundu.

 

 

“KOCASININ DELİ OLMASI ÇOK NORMAL”

Sibel Üresin, ‘bir erkek neden eşini öldürecek kadar canileşir? Neden şiddet uygulama ihtiyacı hisseder?’ sorusuna: “Kesinlikle kadınların dillerinin uzaması ! Kadınlar çok para sahibi oldular ve o egoları çok yükseldi. Çok bilip çok konuşuyorlar ama kadına naif olmak kibar olmak yumuşak olmak yakışır. Bu dinimizde de böyledir.

 

 

Evet kadın çok bilebilir ama bildiğini konuşmak değildir doğru olan, kadına sessiz kalmanın daha çok yakıştığını düşünüyorum. Hakikaten öyle gelinler öyle kadınlar tanıyorum ki ben sinir oluyorum ki kocasının deli olması çok normal. Sen bana durup dururken vurabilir misin? Ölen mi suçlu öldüren mi ? Bir tahrik var yani ortada. Kadının en büyük silahı kinlenmek içine atmak ve tavırlarıyla belli etmektir ama erkek şiddete baş vurur çünkü yaratılışı böyle. Ama kadında ilk şiddeti çocuğuna uyguluyor. Kadında şiddete meyilli. Şiddete karşı olan kadının çocuğunu dövmemesi gerekir ki kadınların % 90′ı çocuğuna vuruyor.

 

 

Hem de mesela nasıl bir sebepten dolayı; çocuk yolda yürüyor ayağı taşa takılıyor yere düşüyor annesi bir tane de ona yapıştırıyor niye düştün diyerek. Kadının vurma sebebi bakın ne kadar basit. Erkekler neden vuruyor? Kadın car car car konuştuğu için, o yüzden ben böyle kadınların şiddeti hak ettiğini düşünüyorum.

İstisnalar dışında tabii psikolojik hasta olan veya sarhoş olup karısını haksız yere şiddete maruz bırakanlar da var ama bunlar çok nadir görülüyor.” şeklinde yanıt verdi.

 

 

“ADAM NE YAPSIN?”

Bu konuyla ilgili sözlerini bir adım daha ileri götüren Sibel Üresin, kadın cinayetleriyle ilgili olarak da, “Kadın çileden çıkarıyor yani ne yapsın adam” dedi.

 

Kaynak : HABER:Sibel Üresin yine saçmaladı | Sözcü Gazetesi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu şahsa neden prim veriliyor?

Neden konuşturuluyor her yerde?

Neden bu b*ktan düşüncelerini orada burada büyük başlıklarla görmek zorunda bırakılıyoruz?

Yazık, rezil!

Dinden, ilimden, bilgiden yoksun zavallı!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aklınını nereye yollamış acaba çok merak ediyorum,köle olmak istiyorsan ol,koca cinayetine kurban gitmek istiyorsan git,insan sınıfından çıkmak arzusundaysan bize ne kardeşim,böyle saçmalıklarla gündem değiştirmeye çalışma çok üzülürsün yoksa ,çünkü bunlara sadece gülünür akıllı kişi lafları değil bunlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sözcü gazetesini kınıyorum.Bu kadın muhafazakarların yaşam koçu değil ,Seda Sayanın sol kolu sadece anlaşmalılar.Yani Fadime Şahin'in başka versiyonu.İyi demiş valla aklı olan bu kadına uysun da bulsun belasını.Bu şekilde muhafazakar kesimi aptal konumuna düşürmeye çalışıyor.Aptal şey.

 

Meymenetsiz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...